انتشار وقتی باران می بارد

انتشار وقتی باران می بارد به گزارش عطر و تن رمان «وقتی باران می بارد» نوشته لیزاد یانگ با ترجمه علی شاهمرادی منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، این رمان در ۴۰۰ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۵۱هزارتومان در نشر آموت عرضه شده است.
در نوشته پشت جلد كتاب می خوانیم: دختر نوجوانی به نام «كیت الكساندر» در شبی بارانی اتفاق بدی را از سر می گذراند كه تمام زندگی اش را تحت تاثیر قرار می دهد. «بیو بنت» دوست سالیان سالش كه به او علاقه دارد، تنها كسی است كه حضورش مرهمی بر زخم اوست، اما با دیدار «آشر هانت»، پسری مرموز و خواستنی، زندگی كیت وارد مرحله ای جدید می شود و...
«وقتی باران می بارد» قصه دردهای فروخورده، زخم های زندگی و اتفاقات ناگوار است و در عین حال قصه عشق، امید، پذیرش و پیوندهای عمیق روح انسان هاست. این نخستین و پرمخاطب ترین كتاب از سه گانه عاشقانه «باران» اثر نویسنده آمریكایی «لیزاد یانگ» است.
در معرفی این نویسنده هم آمده است: «لیزاد یانگ» نویسنده پرفروش عاشقانه های معاصر آمریكایی كه اخیرا برای آخرین رمانش در فهرست بهترین های سایت معتبر آمازون قرار گرفته، راه سختی را برای رسیدن به امروزش طی كرده است. او مادر سه فرزند است و با داشتن شغلی تمام وقت، در شش سال گذشته، ۹ رمان موفق را به چاپ رسانده است. خودش در این مورد می گوید: «من از تمام ساعت های شبانه روز استفاده می كنم. بامداد ها و بعد از بدرقه همه اهل خانه، خودم به سر كار می روم. وقتی به خانه برمی گردم، باقی روزم را با خانواده سپری می كنم و بعد از اینكه بچه ها به خواب می روند، كار نوشتنم شروع می شود و تا دیرهنگام ادامه پیدا می كند.»1398/09/07
12:06:12
5.0 / 5
4425
تگهای خبر: خواب , زندگی , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه