ماسك تان را بردارید، دستگیر خواهید شد!

ماسك تان را بردارید، دستگیر خواهید شد! به گزارش عطر و تن فرزین پورمحبی


مردمِ همیشه در بطن هیجان ما به علت آنکه بارها و بارها شاهد از این دست ماجراها و شگردهای پیچیده همچون دستگیری مرد شماره یک حرکات «پارکور و پارتنر» بوده اند، با شنیدن این خبر آنقدرها هم از آن تعجب و به آن توجه نکردند و بر همین مبنا آنچنان که در شأن این مورد بود خبرش را هم «وایارال» نکردند.
کشف و انهدام گروه مخوف آب پاشی در پارک های تهران کمتر از ۲۴ ساعت، کشف و انهدام گروه مخرب ساخت کلیپ هپی طی ۶ ساعت، کشف و انهدام «مائده هژبری» عامل اصلی حرکات موزون در اینستا طی سه سوت، کشف و انهدام دختران استادیومی آبی و قرمز بدون سوت و البته هر گونه تحرکات غیرنظامی در زمینه تحریکات داشته اند. حتی بعنوان نقطه عطف این کارنامه، به سابقه در گونی کردن «سحر تبر» (یکی از سر شاخه های اصلی و شاخ اینستا در ایجاد رعب و وحشت) می توان اشاره نمود که از همین جا (حتی چند متر آنطرف تر) دست حافظان جان و مال را به نشانه قدردانی و به شرط ضدعفونی، می بوسیم.
همینطور لازم به ذکر است پرونده های دیگری همچون رسیدگی به وضعیت اسیدپاشان و سفارت گیران که میلیونها دلار به اقتصاد کشور ضرر زدند هم بعنوان گزینه های روی میز در دستور کار قرار دارد که جای بسی تشکر دارد. اما از همه این ها مهمتر اینکه مدافعان امنیت، به شدت رقص و پایکوبی مدافعان سلامت را هم زیر نظر دارند تا در صورت برداشتن ماسک و پرده برداشتن از چهره کرونازده خود، آنها را هم شناسایی کرده و به سزای اعمالشان برسانند.
البته همیشه بعضی از افراد نمک نشناس هم موجودند که در هر شرایطی، بی خود و بی جهت آماده کرم ریزی و کم اهمیت جلوه دادن حماسه آفرینی ها هستند. بعنوان مثال، این افراد معلوم الحال، در ادامه ویروس پراکنی های خود اعتقاد دارند: چرا در دستگیری بعضی از سلاطین مانند سلطان خودرو آنچنان که باید و شاید عمل نشد؟! یا چرا پس از سال ها، تازه متوجه بعضی از پرونده های میلیاردی و زمین خواری و... و این روزها هم پارکینگ های عظیم احتکار خودرو شدند؟ یا چرا این همه دزد موبایل، ماشین و منزل از سر و کول مان بالا می روند اما کسی نامی هم از این دزدادن همواره گمنام نمی برد و....
در جواب باید به آنها اظهار داشت: سیاه نمایی آن هم در روز روشن اصلا کار درستی نیست. مثلا عموی بنده ۶ ماه قبل در جاده شهریار پس از آنکه چند مسافر را سوار کرد، دیگر به خانه بازنگشت! البته به کمک «او» که با دزدان خوب می جنگد، جنازه اش برگشت، منتها بدون مسافران قاتلش.... اما با این اوصاف؛ بنده همچنان شب ها خوب می خوابم، چون یقین دارم «او» بیداره و در حالیکه ما خواب خوش می بینیم؛ «او» حواسش به شکار بعضی چیزها هست... بعضی چیزهای خاص!
1399/03/03
22:02:32
5.0 / 5
2876
تگهای خبر: خواب , سلامت , هیجان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه