صدرنشینی جان گریشام در لیست پرفروش ها

صدرنشینی جان گریشام در لیست پرفروش ها عطر و تن: رمان «محافظان» نوشته «جان گریشام» در لیست جدید هفتگی پرفروش های داستانی نیویورك تایمز در رتبه نخست قرار گرفته است.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، رمان «محافظان» نوشته «جان گریشام» كه هشت هفته پیش موفق شده بود به لیست پرفروش های داستانی راه یابد این هفته با یك پله صعود صدرنشین لیست شد.
«گریشام» نویسنده آمریكایی كه بعنوان یكی از پردرآمدترین نویسنده های جهان شمرده می شود در رمان جدید خود داستان درگیر شدن وكیلی به نام «كالن پست» با چندین قاتل بی رحم را روایت می كند. آثار این نویسنده بارها مورد اقتباس سینمایی قرار گرفته و تابحال چندین رمان از او به زبان فارسی ترجمه و چاپ شده است كه از میان آنها می توان به «وكیل خیابانی»، «اعتراف» و «از جایگاه» اشاره نمود.
رمان «جایی كه خرچنگ ها آواز می خوانند» كه باقدرت برای شصت و ششمین هفته متوالی در این لیست قرار دارد این دفعه در رتبه دوم به چشم می خورد. این رمان در اغلب هفته ها و ماه های گذشته در جایگاه اول قرار گرفته بود. «دلیا اوئنز» ۷۰ساله قبل از انتشار رمان «جایی كه خرچنگ ها آواز می خوانند» چندین شرح حال همچون «فریاد كالاهاری»، «چشم فیل» و «راز ساوانا» را در ارتباط با سال هایی كه به همراه همسرش به مطالعه حیوانات در آفریقا پرداخته، روانه بازار كرده بود.
«كریس كراس» عنوان اثر جدید «جیمز پترسون» دیگر نویسنده مشهور و پركار آمریكایی است كه این هفته با یك پله صعود در رتبه سوم قرار گرفته است. «پترسون» در این رمان داستان كارآگاهی را روایت می كند كه این دفعه با مجموعه ای از قتل ها و جنایت های برنامه ریزی شده مواجه می شود. این مجموعه جنایت ها این سوال را در ذهن كارآگاه داستان ایجاد می كنند كه آیا فردی كه توسط او دستگیر شده و بتازگی بعنوان مجرم اعدام شده است، بی گناه بوده یا خیر.
«جیمز پترسون» امسال با رمان های «نوزدهمین كریسمس»، «حل نشده» و «هجدهمین آدم ربایی» به این لیست راه یافته بود.
رمان «موسسه» نوشته « استفن كینگ» كه برای سیزدهمین هفته متوالی در لیست پرفروش های داستانی قرار دارد، در هفته های اخیر در میان پنج اثر پرفروش این لیست به چشم نمی خورد اما این هفته در رتبه چهارم دیده می شود. «موسسه» كه از طرف سردبیران نشریه نیویورك تایمز بعنوان یكی از آثار منتشرشده قابل توجه سال ۲۰۱۹ معرفی شده است، داستان كودكانی با مهارت های ویژه را روایت می كند كه بعد از ربوده شدن به یك موسسه مخوف منتقل می شوند.
اثر جدید « دیوید بالداچی» كه با عنوان « یك دقیقه تا نیمه شب» به چاپ رسیده است نیز این هفته در جایگاه پنجم قرار دارد. در رمان «یك دقیقه مانده به نیمه شب» داستان «اتلی پاین» را می خوانید كه بعد از بازگشت به شهر زادگاهش برای تحقیق درباره ربوده شدن ۳۰ سال پیش خواهرش، به شواهدی از وجود یك قاتل سریالی برمی خورد.
نكته قابل توجه این لیست حضور نداشتن رمان «ظهور جادو» نوشته «نورا رابرتز» در میان پنج اثر برتر این لیست است. این رمان هفته گذشته در صدر لیست قرار گرفته بود.1398/09/24
22:37:16
5.0 / 5
4946
تگهای خبر: رشد , فروش , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه