انتشار یك رمان به همراه ۳ كتاب صوتی

انتشار یك رمان به همراه ۳ كتاب صوتی عطر و تن: ترجمه رمان «زنی در آینه» نوشته ربكا جیمز به همراه كتاب های صوتی «روح گریان من»، «رهبر عزیز» و «ملت عشق» راهی بازار شده است.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، رمان «زنی در آینه» نوشته ربكا جیمز با ترجمه نسترن ظهیری در ۴۵۵ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۵۲ هزار تومان در انتشارت ققنوس عرضه شده است.
در نوشته پشت جلد كتاب می خوانیم: ۱۹۴۷
آلیس میلر، مربی سرخانه، به محض دیدن وینتربورن كه بر بلندای صخره های بكر قد علم كرده عاشقش می شود. عمارت وینتربورن به او نوید می دهد كه پناهگاهی باشد در مقابل گذشته اش. شاگردانش، ادموند و كنستانس، دوقلوهای بی مادر، فرشته اند.
۲۰۱۸
راشل كه بعد از تولد به فرزندخواندگی پذیرفته شده از اصل و نسبش چیزی نمی داند. پس وقتی نامه ای خبر مرگ یكی از اقوام ناشناسش را به او می دهد، به امید كشف اسرار خانوادگی اش به كورنووال سفر می كند.
وینتربورن با سر رسیدن هر تازه واردی برآشفته می شود. توی نقاشی ها پنهان می شود. روی پله ها می نشیند. و در آینه ای كه پشت درهای بسته پنهان شده منتظر می ماند.
«آن قدر ترسناك كه مو را بر تن سیخ می كند.» نیكلا كورنیك، رئیس انجمن رومنس نویسان بریتانیا


همین طور كتاب گویای «روحِ گریانِ من» نوسته كیم هیون می با ترجمه فرشاد رضایی و با صدای شیما درخشش در مدت زمان ۷ ساعت و ۵۵ دقیقه و با قیمت ۲۲ هزار تومان در موسسه آوانامه دانش گستر با همكاری گروه انتشاراتی ققنوس انتشار یافته است.
در معرفی این كتاب آمده است: «روح گریان من» نوشته كیم هیون هی داستان واقعی زندگی خودرا روایت می كند كه ناخواسته وارد سازمان جاسوسی كره شمالی می شود و خوفناك ترین ماموریت ها را به سرانجام می رساند. این كتاب شنونده را با فراز و نشیب های زندگی پرماجرا، دردناك و سرشار از ترس و رنج یك جاسوس و همین طور حكومت مرموز كره شمالی آشنا می كند. كتاب «روح گریان من» به یازده زبان زنده دنیا ترجمه شده و شرح حال جذاب ترین جاسوس تاریخ كره شمالی است؛ شرح حال یك جاسوس زن.


دیگر كتاب صوتی تولیدشده در موسسه یاد شده، «رهبر عزیز» نوشته جَنگ جین سونگ با ترجمه مسعود یوسف حصیرچین با صدای علی دنیوی ساروی در مدت زمان ۱۵ ساعت و ۴ دقیقه و با قیمت ۲۶هزار تومان عرضه شده است.
در معرفی این كتاب می خوانیم: كتاب «رهبر عزیز» نگاهی عمیق به اوضاع سیاسی- اقتصادی كشور كره شمالی دارد كه به روشی روان و تأثیرگذار زندگی مردم این كشور را از زبان یكی از نخبگان این سرزمین به تصویر می كشد. جنگ جین سونگ كه در كشور كره شمالی زندگی می كرد، زندگی آرام و شادی داشت و حتی زمانی كه كشور با قحطی و گرسنگی دست و پنجه نرم می كرد و مردم زیادی از گرسنگی جان خودرا از دست دادند، وی در رفاه كامل بود و جیره غذای او قطع نشد؛ تا زمانی كه اتفاقی مسیر زندگی اش را به كلی تغییر داد.


كتاب صوتی «ملت عشق» نوشته الیف شافاك با ترجمه ارسلان فصیحی با اجرای گروهی از گویندگان در مدت زمان ۱۹ ساعت و ۵۴ دقیقه با قیمت ۲۶ هزار تومان در موسسه آوانامه دانش گستر با همكاری انتشارات ققنوس در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
در قسمتی از متن می خوانیم: خیلی وقت پیش بود. به دلم افتاد رمانی بنویسم. ملت عشق. جرئت نكردم بنویسمش. زبانم لال شد، نوك قلمم كور. كفش آهنی پایم كردم. دنیا را گشتم. آدم هایی شناختم، قصه هایی جمع كردم. چندین بهار از آن زمان گذشته. كفش های آهنی سوراخ شده؛ من اما هنوز خامم، هنوز هم در عشق همچو كودكان ناشی…
مولانا خودش را «خاموش» می نامید؛ یعنی ساكت. هیچ به این مساله اندیشیده ای كه شاعری، آن هم شاعری كه آوازه اش عالمگیر شده، انسانی كه كار و بارش، هستی اش، چیستی اش، حتی هوایی كه تنفس می كند چیزی نیست جز كلمه ها و امضایش را پای بیشتر از پنجاه هزار بیت پرمعنا گذاشته چطور می شود كه خودش را «خاموش» بنامد؟
كائنات هم مثل ما قلبی نازنین و قلبش تپشی منظم دارد. سال هاست به هر جا پا گذاشته ام آن صدا را شنیده ام. هر انسانی را جواهری پنهان و امانت پروردگار دانسته ام و بگفته هایش گوش سپرده ام. شنیدن را دوست دارم؛ جمله ها و كلمه ها و حرف ها را… اما چیزی كه وادارم كرد این كتاب را بنویسم سكوت محض بود.
اغلب مفسران مثنوی بر این نكته تاكید می كنند كه این اثرِ جاودان با حرف «ب» شروع شده است. اولین كلمه اش «بشنو!» است. یعنی می گویی تصادفی است شاعری كه تخلصش «خاموش» بوده ارزشمندترین اثرش را با «بشنو» شروع می كند؟ راستی، خاموشی را می شود شنید؟
همه بخش های این رمان نیز با همان حرف بی صدا آغاز می شود. نپرس «چرا؟» خواهش می كنم. جوابش را تو پیدا كن و برای خودت نگه دار.
چون در این راه ها چنان حقیقت هایی هست كه حتی هنگام روایتشان هم باید به مثابه راز بمانند.


منبع:

1398/06/31
20:53:46
5.0 / 5
4664
تگهای خبر: تولد , زندگی , سفر , قلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه