معرفی برگزیدگان اجلاس شاعران همسرا

معرفی برگزیدگان اجلاس شاعران همسرا به گزارش عطر و تن برگزیدگان و شایستگان تقدیر پنجمین اجلاس شاعران همسُرا و چهارمین نشست شاعران آزاد ایران معرفی گشتند.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا بر مبنای خبر رسیده، مراسم پایانی پنجمین اجلاس شاعران همسُرا و چهارمین نشست شاعران آزاد ایران روز گذشته همزمان با میلاد امام رضا(ع) با تقدیر از محمدعلی بهمنی برگزار گردید و برگزیدگان و شایستگان تقدیر به شرح زیر معرفی شدند:
لوح تقدیر در بخش ترانه به دریا شهریاری برای ترانه «چون پناه» اهدا شد. هیأت داوران در این بخش، هیچ كدام از آثار را شایسته رتبه بندی ندانست.
لوح تقدیر بخش اشعار آیینی به بدرالسادات طبیب برای شعری تقدیم به ساحت حضرت «صالح بن موسی الكاظم(ع)» تعلق گرفت. هیأت داوران در این بخش هم هیچ كدام از آثار را شایسته رتبه بندی ندانست.
در بخش قطعه لوح تقدیر به مهدی زكی زاده برای قطعه شعری با عنوان «انتخاب خود» اهدا شد. هیأت داوران در این بخش هم هیچ كدام از آثار را شایسته رتبه بندی ندانست.
در بخش شعر سپید و نیمایی هیأت داوران هیچ كدام از آثار را برای رتبه اول حائز شرایط لازم نداشت. اما زینب رحمانی بعنوان نفر دوم و خدیجه صفالو منزه بعنوان نفر سوم عرضه شدند و تندیس اجلاس و دیپلم افتخار به آنها اهدا شد.

در بخش طنز هم سیدمهدی سیدحسینی برای شعرهای «خنده بی جا» و «طلای سرخ» بعنوان نفر اول، سیدعلی مصطفوی برای شعر «تزكیه» بعنوان نفر دوم و محمدعلی سلیمانی مقدم بعنوان شایسته تقدیر عرضه شدند.
در چارچوب مثنوی سپیده اسدی در گروه سنی كودك و نوجوان برای اثر «باران» بعنوان شایسته تقدیر ارائه شد. اللهیار خادمیان هم برای اثر «خونین شهر» با مضمون دفاع مقدس بعنوان نفر برگزیده در این بخش معرفی و دیپلم افتخار و لاله زرین به او اهدا شد.
در بخش غزل هم محمدمنصور فلاح برای غزل «قطاری كه رفته است» بعنوان نفر اول، سعیده محمودی برای غزل «خلسه آبان» بعنوان نفر دوم و ابراهیم نصراللهی برای شعر «خواب» بعنوان نفر سوم عرضه شدند.
رسول خوش عقیده هم نفر برگزیده این بخش ارائه شد.
در بخش اشعار همسُرایی، پس از استخراج كد آثار برگزیده و منتخب در بخش اشعار همسُرایی، مشخص شد آثار برگزیده و منتخب این بخش همگی به شورای ادبی سامانه همسُرایی و شورای اجرایی و برگزاری اجلاس شاعران همسُرا تعلق دارد؛ ازاین رو با تصویب شورای سیاستگذاری این رویداد، كلیه آثار این بخش از گردونه رقابت خارج شد.1398/04/24
14:14:34
5.0 / 5
5134
تگهای خبر: خواب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه