بندر و دریا ویژه كیش منتشر گردید

بندر و دریا ویژه كیش منتشر گردید عطر و تن: شماره جدید ماهنامه دریانوردی و زندگی در بنادر ایران با عنوان «بندر و دریا» منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، ماهنامه با یادداشت محمد ولی زاده با عنوان «كیش، جزیره گردشگری» آغاز میگردد و در ادامه با این مطالب همراه است: «كیش در افق تاریخ» نوشته فرح نیازكار، «سعدی و بازرگانی در كیش» از كوروش كمالی سروستانی، «تشكیل «استان جزایر» به مركزیت كیش یا قشم» از محمد مونسان، «رد پای پری دریایی در جزیره متحرك» از سارا خاك زاد، «مثل گربه در سرزمین قیس» (چند خرده روایت از كیش) و «هندورابی، قشلاقِ باستانیِ خلیج فارس» از سعید برآبادی، «بندر «چارك»؛ دروازه ورود گردشگران به جزیره» از محمد حسن نیا، «انجیر معابد با من سخن گفت» از اردشیر رستمی، «كیش چراغ قرمز ندارد» از حسین زمان، «صید فوتبال در كیش»، «گونه شناسی كشتی های جزیره» و «از خطرناك ترین خزنده ها تا كمیاب ترین پرندگان»، كیش به روایت هنرمندان.

همین طور گفت وگو با علیرضا قائدیان - معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد كیش - با عنوان «گردشگری دریامحور از الویت های اصلی ماست»، گفت وگو با سعید پورعلی - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد كیش - با تیتر «كیش پژوهی نیاز امروز و فردای كیش است»، گفت وگو با احمد درخشان با عنوان «بندر و فرودگاه، جان جزیره كیش اند»، «بندر یا فرودگاه؛ توسعه پایدار كیش چطور رقم می خورد» از محسن قریب، و گفت وگو با علی عرب - مدیرعامل شركت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد كیش - با عنوان «اینجا با مسائل شهر در محاط دریا مواجهیم» از دیگر بخش های این ماهنامه هستند.
در «بندر و دریا» به حمل و نقل و روز ملی حمل و نقل هم پرداخته شده است. «یك پیام، یك حماسه» (چرا حمل و نقل مهم است؟)، «ترخیص كالاهای اساسی؛ فراتر از قاعده» (درباره روز ملی حمل و نقل و فرمان جهادگونه بنیانگذار انقلاب اسلامی)، «فرمانی كه كشور را از قحطی نجات داد» و «گریز از نگاه حاكم مآبانه» درباره وضعیت حمل و نقل دریایی و بنادر ایران از مطالب این بخش هستند.
شماره جدید ماهنامه دریانوردی و زندگی در بنادر ایران با صاحب امتیازی سازمان بنادر و دریانوردی و مدیرمسئولی و سردبیری محمد ولی زاده در ۱۵۲ صفحه با قیمت ۲۰هزار تومان انتشار یافته است.1397/10/22
15:54:06
5.0 / 5
5192
تگهای خبر: خدمات , زندگی , فرهنگ , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه