تكذیب درگذشت اسلامی ندوشن توسط همسرش بعلاوه صدا

تكذیب درگذشت اسلامی ندوشن توسط همسرش بعلاوه صدا به گزارش عطر و تن شیرین بیانی با تکذیب خبر درگذشت محمدعلی اسلامی ندوشن می گوید: نمی دانم این ها از کجا درمی آید!


شیرین بیانی، نویسنده و پژوهشگر و همسر محمدعلی اسلامی ندوشن که الان در کانادا سکونت دارند درباره وضعیت این نویسنده و پژوهشگر که چندی است شایعه درگذشتش منتشر می شود و این دفعه بعضی از رسانه های رسمی هم به انتشار آن پرداختند (با خنده) به ایسنا اظهار داشت: من نمی دانم این از کجا درآمده است! پریروزها، پس پریروزها، چهار روز پیش هم چنین خبری را کسی به ما داد و ما هم تکذیب کردیم. من نمی دانم از کجا درآمده و چه جوری درآمده من نمی دانم والله. ایشان کسالتش در سه چیز خلاصه می شود؛ یکی ضعف است، یکی از پا افتادگی است و پایش کار نمی کند و مرض بخصوصی ندارند و بهتر است بگوییم عرض دارند، عرض هم کهولت است. جلو کهولت را هم نمی گردد گرفت.
او سپس بیان نمود: ایشان ضعف مفرط دارند و پای شان کار نمی کند و می بایستی از پرستار کمک داشته باشیم. پرستارها بامداد و ظهر و شب می آیند و پرستاری و پذیرایی می کنند، ما هم هستیم و مشغولیم. خدا را شکر هیچ دردی در جان شان نیست که نیازی به دوا و دکتر و درمان داشته باشند. فقط می بایستی دائم مواظب بود و بسیار هم مواظب بود. بیشتر از هر چیز پرستاری لازم دارند و این پرستارها هستند، ما پرستاری پرستارها را می نماییم، پرستارها هم پرستاری ایشان را می کنند. هم اکنون خواب هستند و (به وقت کانادا) بعدازظهر است و چون گوش شان هم درست نمی شنود وگرنه می گفتم خدمت شما سلامی کنند. شما خیال تان راحت باشد.
بیانی تصریح کرد: الحمدلله برقرار هستند و ما هم شکرگزار هستیم که از این بدتر نیست و همیشه هم شکر خدا می نماییم. ما دور هستیم و برای چند سخنرانی آمدیم این جا، ایشان پای شان ناراحت شد و نتوانستیم برگردیم. دوری از وطن و مملکت یک درد است که داریم و یک درد هم کهولت و ضعف دکتر اسلامی است و با هر دو این ها می سازیم و شکر خدا را می نماییم که از این بدتر می توانست باشد که نیست. خیال تان راحت باشد.
همسر اسلامی ندوشن در ادامه اظهار داشت: یکی از خوشبختی های ما این است دائما نباید دنبال طبیب و دوا و آمپول و آمپول زن و فیزیوتراپ بگردیم چون کسالت بخصوصی ندارند جز همان که گفتم، ضعف و ناتوانی و از پا افتادگی؛ این به صورت خلاصه کسالت ایشان است و همه این ها به پیری برمی گردد. پیری هم امراض است و چاره هم نمی گردد. اگر شما نهایت لطف را بفرمایید در گوشه ای از خبرگزاری و روزنامه تکذیب بفرمایید ما خوشحال می شویم که مردم اذیت و ناراحت نشوند. می دانم دوستداران دکتر اسلامی زیاد هستند و اگر خبر را بشنوند ناراحت می شوند. هم اکنون که خبر را می شنوم واقعا خنده ام می گیرد چونکه از این قضیه ایشان عجالتا دورند. مرگ حق است و در وقت و ثانیه و دقیقه امکان دارد برسد ولی به هیچ وجه نموداری از این جهت نیست، مثل همیشه، مثل دو ماه پیش، پنج ماه پیش، هفت ماه پیش ایشان در کار خود هستند و ما هم در کار پذیرایی و نگهداری از ایشان.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: audio/mp3


منبع:

1399/12/14
13:18:10
0.0 / 5
654
تگهای خبر: خواب , درمان , مرگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه