چاپ كتاب هایی درباره خلاقیت، زنان و زندگی

چاپ كتاب هایی درباره خلاقیت، زنان و زندگی به گزارش عطر و تن كتاب «اصول مذاكره موفق برای زنان» نوشته لی میلر و جسیكا میلر با ترجمه كیومرث یكتا، «آری به زندگی» نوشته ویكتور یی. فرانكل با ترجمه شهاب الدین عباسی، «لازم نیست یك نابغه باشیم» نوشته آستین كلیون با ترجمه ابراهیم احمدی نیا و «چگونه ایده های خوب را بدزدیم» نوشته آستین كلیون با ترجمه حامد حبیبی انتشار یافته است.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، کتاب «اصول مذاکره موفق برای زنان» نوشته لی میلر و جسیکا میلر با ترجمه کیومرث یکتا در ۲۲۸صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۴۶هزار تومان توسط بنگاه ترجمه و نشر پارسه انتشار یافته است.
نوشته پشت جلد کتاب: هنری وجود دارد به نام «هنر گرفتن آنچه لیاقت اش را دارید»؛ نام دیگر آن «مذاکره» است. چه خوش تان بیاید و چه نیاید، باید با این قضیه کنار بیایید. اگر می خواهید به آن چه حق تان است برسید، باید مذاکره کردن را یاد بگیرید. هدف ما این است که به خانم ها نشان بدهیم چطور باید به شیوه خودشان مذاکره کنند. لازم نیست از چیزی که می خواهید به آن برسید چشم پوشی کنید. در عوض، استراتژی بچینید. البته گاهی اوقات چشم پوشیدن لازم است، اما اگر مذاکره کردن را یاد بگیرید نیازی نیست از چیزهایی که برای تان مهم می باشد صرف نظر کنید.همینطور کتاب «آری به زندگی» نوشته ویکتور یی. فرانکل با ترجمه شهاب الدین عباسی در ۱۴۴ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۳۰ هزار تومان توسط همین نشر انتشار یافته است.
نوشته پشت جلد کتاب: دکتری جوان بعد از رهایی از اردوگاه های مرگ، آگاه شد که خیلی از عزیزانش همچون همسر باردارش را از دست داده، و در سپتامبر ۱۹۴۵ به دوستانش نوشت: «بی اندازه خسته ام، بسیار تنها و غمگینم.» اما او با نیرویی تعجب آور، باز به زندگی روی آورد و تسلیم افسردگی و پوچی نشد. او تا ۵۲ سال بعد به زندگی فعال خود ادامه داد و به چهره ای پرآوازه در دنیای روان پزشکی و معنادرمانی بدل شد. دکتر ویکتور فرانکل از ۱۹۷۰ تا ۱۹۷۷، ۲۹ دکترای افتخاری و ده ها جایزه علمی معتبر دریافت کرد.
«آری به زندگی» یکی دیگر از شاهکارهای اوست که متن اصلی آن سال های دراز در دسترس نبود و برای نخستین بار به زبان انگلیسی در سال ۲۰۲۰ منتشر گردید.همینطور «لازم نیست یک نابغه باشیم» با عنوان فرعی «۱۰ راه به جهت اینکه خلاقیت تان را به اشتراک بگذارید و کشف شوید» نوشته آستین کلیون با ترجمه ابراهیم احمدی نیا در ۲۳۰ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۳۹۵۰۰ تومان توسط نشر مورد اشاره انتشار یافته است.
نوشته پشت جلد کتاب: آستین کلیون یکی از مدرن ترین و خوش فکرترین ها در حوزه خلاقیت است.
«لازم نیست یک نابغه باشیم» با بینش عمیق و مجموعه ای از تصاویر، همه کلیشه های موجود درباره زندگی خلاق را دور می ریزد و توضیح می دهد که خلاقیت واقعا یعنی چه.
وی در این کتاب به ما می گوید چگونه مثل یک هنرمند، کار خویش را به اشتراک بگذاریم و بیشتر از آنکه به نتیجه کار فکر نماییم، به فرایند آن بیندیشیم. از ضرورت داشتن یک صندوق عجایب شخصی می گوید و از اینکه تلاش نکنیم دانسته های مان را فقط برای خودمان نگه داریم؛ می توانیم آنها را به دیگران یاد بدهیم و نتیجه اش را ببینیم.«چگونه ایده های خوب را بدزدیم» با عنوان فرعی «۱۰ نکته در باب خلاق بودن که هیچ کس به شما نگفته است» نوشته آستین کلیون با ترجمه حامد حبیبی هم در ۱۵۶ با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۳۳هزار تومان توسط نشر پارسه انتشار یافته است.
در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: «چگونه ایده های خوب را بدزدیم» راهنمایی الهام بخش در زمینه خلاقیت است، برای آنان که می خواهند بخش هنری وجود خویش را کشف کنند و یک زندگی خلاقانه برای خود بسازند.
شما مثل یک هنرمند چطور باید به دنیا نگاه کنید؟
اول ببینید چیزی که سر راه تان قرار گرفته، ارزش دزدیدن دارد یا نه، بعد بروید سراغ چیز بعدی. در مورد هر چیزی همین کار را بکنید.
و آخر از همه، حواست باشد؛ وام و قرض مگیر و صابون یک زندگی خسته کننده را به تنت بزن تا وقت این را داشته باشی که در کار هنری ات دست به جنون بزنی، که در کار خلاقانه و تخیلت بزنی به سیم آخر.1399/06/29
15:03:38
5.0 / 5
1840
تگهای خبر: پزشك , جایزه , درمان , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه