وضعیت خسرو احتشامی بعد از ترخیص از بیمارستان

وضعیت خسرو احتشامی بعد از ترخیص از بیمارستان به گزارش عطر و تن فرزند خسرو احتشامی از آخرین وضعیت این شاعر بعد از مرخص شدن از بیمارستان می گوید.


سیاوش احتشامی، فرزند خسرو احتشامی، که پیشتر از پاره شدن یکی از رگ های پدرش هنگام آنژیوگرافی در بیمارستان اطلاع داده بود و چندی بعد گفته بود که او از CCU مرخص شده است، حالا درباره وضعیت جسمی این شاعر در ایام اخیر به ایسنا می گوید: پدر نسبتا خوب هستند؛ ولی به خاطر خون ریزی ای که هنگام بالون زدن رگ بوجود آمد و خونی که اطراف قلب را گرفته، هنوز درد شدید قفسه سینه دارند. یک هفته است که از بیمارستان مرخص شده اند و خانه هستند.
وی همینطور بیان می کند: چون در ریه شان آب جمع شده، قادر به صحبت کردن نیستند، سرفه شدید و درد شدید قفسه سینه دارند و خیلی هم ضعیف شده اند.
به قول سیاوش احتشامی، وضعیت خسرو احتشامی نسبت به قبل تغییر چندانی نداشته و فقط از بیمارستان مرخص شده است.
خسرو احتشامی متولد سال ۱۳۲۵ در سمیرم است. او بعد از گذراندن دوره خدمت سربازی در سال ۱۳۵۰ به قصد تحصیل به هندوستان رفت و در پوناکالج واقع در شهر پونا به تحصیل مشغول شد. در سال ۱۳۵۳ به ایران بازگشت و همان سال ازدواج کرد. سپس تحصیلات خویش را در دانشگاه اصفهان ادامه داد و در شهریور ۱۳۵۶ در رشته تاریخ فارغ التحصیل شد. احتشامی از ۱۷ سالگی با شعر انس گرفت و از سال ۱۳۴۵ برای خواندن شعرهای خود در انجمن های ادبی اصفهان شرکت می کرد. در سال ۱۳۴۶ اولین سروده وی در مجله «روشنفکر» تهران به چاپ رسید و از همان ایام با بعضی از نشریات تهران مانند «سپید و سیاه» همکاری خویش را شروع کرد.
بعضی از نوشته های وی در زمینه نقد و بررسی شعرهای صائب، نظامی و خواجوی کرمانی و همینطور شناخت و بررسی هنرهای اسلامی ـ ایرانی است. احتشامی مقالات فراوانی هم در زمینه های مختلف ادبی در نشریات «بنیاد»، «آینده»، «هستی»، «کلک»، «بخارا»، «گلچرخ» و «فصلنامه اصفهان» منتشر نموده است. از آثار این شاعر و پژوهشگر می توان به «در کوچه باغ زلف»، «اصفهان در شعر صائب»، «امشب صدای تیشه»، «باغ های چوبی»، «جمال شناسی پنجره های ایرانی» و... اشاره نمود.
1399/05/20
14:20:17
5.0 / 5
1978
تگهای خبر: بیمار , تولد , قلب , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه