انتشار منشور سازمان ملل متحد و كتابی درباره نشر

انتشار منشور سازمان ملل متحد و كتابی درباره نشر «شناسایی و رتبه بندی مشكلات و موانع در بازرگانی صنعت نشر ایران» نوشته محمد خودسوز و «منشور سازمان ملل متحد» با تدوین محمدمهدی سیدناصری راهی بازار شده اند.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، کتاب «شناسایی و رتبه بندی مشکلات و موانع در بازرگانی صنعت نشر ایران» نوشته محمد خودسوز در ۱۸۱ صفحه با شمارگان ۵۰۰ نسخه و بهای ۴۰هزار تومان در انتشارات دهکده هوسم انتشار یافته است.
در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: بازرگانی صنعت نشر ایران از گردش مالی بالایی برخوردارست. باتوجه به جمعیت فعال و رو به رشد کشور و همین طور وجود مراکز علمی و دانشگاهی زیاد در سطح کشور و نیز گردش مالی بالای این حوزه، این چشم انداز وجود دارد که با مدیریت و برنامه ریزی صحیح می توان دورنمای مناسب و ایدئالی را در بخش ها و زیرمجموعه های مختلف اینن صنعت پیش بینی نمود. گرچه باید در نظر داشته باشیم که بازرگانی صنعت نشر ایران در حواشی و پیرامون خود مراکز و بنگاه های اقتصادی زیادی را پوشش داده که توانایی اشتغال به کار کردن نیروی عظیمی را دارد...


همین طور «منشور سازمان ملل متحد» (به انضمام اساسنامه دیوان بین المللی دادگستری و اعلامیه جهانی حقوق بشر) با تدوین محمدمهدی سیدناصری در ۱۹۶ صفحه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۳۹ هزارتومان در موسسه نشر و تحقیقات ذکر عرضه شده است.
در پشت جلد کتاب نوشته شده است: منشور سازمان ملل متحد در تاریخ ۲۶ ژوئن ۱۹۴۵ در سانفراسیسکو در آخر کنفرانس ملل متحد درباره تشکیل یک سازمان بین المللی به امضا رسید و در ۲۴ اکتبر همان سال لازم الاجرا شد. اساسنامه دیوان بین المللی دادگستری، جزء لاینفک منشور سازمان ملل متحد است. هدف منشور نجات بشریت از جنگ؛ تاکید مجدد بر حقوق بشر و کرامت و ارزش والای انسانی؛ اعلام تساوی حقوق بانوان و مردان و ملت های کوچک و بزرگ؛ و ترویج رفاه تمام افراد بشر است. منشور سازمان ملل متحد بنیاد صلح و امنیت بین المللی است.

1399/03/26
23:55:35
5.0 / 5
2622
تگهای خبر: رشد , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه