یك پیام قفسه های كتاب فروشی ناموفق را خالی كرد

یك پیام قفسه های كتاب فروشی ناموفق را خالی كرد به گزارش عطر و تن یك كتاب فروشی محلی واقع در انگلستان بعد از انتشار پیامی درباره به فروش نرفتن كتاب هایش، با موجی از سفارشات آنلاین علاقه مندان كتاب مواجه گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، « رابرت سامون» كه یك كتاب فروش در « هامپشیر» انگلستان است، چندی قبل در صفحه توئیتر خود نوشت: برای اولین روز در ۱۰۰ سال قبل این كتاب فروشی در طول روز حتی یك كتاب هم نفروخت.
این كتاب فروش تصاویری از قفسه های مملو از كتاب كتاب فروشی خود درحالی كه حتی یك خریدار هم در آنجا وجود ندارد، منتشر نمود.
اما زمانی كه « نیل گیمن» نویسنده مشهور پیام این كتاب فروش را دید و آنرا در صفحه توئیتر خود بازنشر كرد، این كتاب فروشی ظرف مدت یك ساعت سفارشات آنلاینی به مبلغ هزار پوند دریافت كرد.
این كتاب فروش روز گذشته اعلام نمود صدها پیام برای سفارش كتاب دریافت كرده و در صفحه توئیتر خود نوشت: «عجب شبی! ما غرق در سفارشات شما شده ایم.»
حالا این كتاب فروشی كه در كنار كتاب های دسته دوم، نسخه ها و نقاشی های قدیمی را هم به فروش می رساند، تصاویری از قفسه های خالی مغازه اش منتشر نموده است.
خیلی از علاقه مندان كتاب اعلام نموده اند قصد دارند جلسات مختلفی را به منظور جذب مشتری های بیشتر در این فروشگاه برگزار كنند. این درحالی است كه این فروشگاه پیشتر میزبان یك جلسه شعرخوانی در هر ماه بوده است.
حدود ۱، ۱۰۰ نفر ظرف مدت ۱۵ ساعت حساب صفحه مجازی این كتاب فروش را دنبال كردند.1398/10/27
12:13:43
5.0 / 5
4272
تگهای خبر: آنلاین , فروش , كتاب , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه