آثاری از استاین بك و كامو منتشر گردید

آثاری از استاین بك و كامو منتشر گردید به گزارش عطر و تن كتاب «جنایت» نوشته جان استاین بك با ترجمه مهرداد وثوقی و «تابستان» نوشته آلبر كامو با ترجمه بنفشه فریس آبادی منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، كتاب «جنایت» چهار داستان نوشته جان استاین بك با ترجمه مهرداد وثوقی است كه در ۷۱ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۹۰۰۰ تومان توسط انتشارات ققنوس و در مجموعه «پانوراما» انتشار یافته است.
نوشته پشت جلد كتاب: به رغم ضرباهنگ سریع زندگی امروز، اوقات ما پر است از فراغت های كوتاه و فرصت های طلایی. اتاق انتظار پزشك و صف بانك و وقت هایی كه توی تاكسی و مترو می گذرانیم، می تواند وقف سرك كشیدن از پنجره های كوچك به جهان عجیب شاهكارهای ادبی شود. نیز، بارها اتفاق افتاده كه كوشیده ایم مطالعه یكی از این شاهكارها را آغاز نماییم اما به علت هیبت اثر، نداشتن زمان كافی یا همگام نشدن با حال و هوای داستان از این كار بازمانده ایم. در این مواقع دسترسی به گزیده ای خوشخوان و مناسب از آثار نویسنده می تواند جرئت و شوق مطالعه نوشته ای را كه خواندنش كاری شاق به نظر می رسید در ما برانگیزد. پانوراما همین هدف را دنبال می كند: جهان نمایی وسیع كه به آسانی در دسترس عموم مخاطبین قرار می گیرد.


كتاب «تابستان» نوشته های پراكنده از آلبر كامو با ترجمه بنفشه فریس آبادی هم در ۱۱۸ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۱۲ هزار تومان توسط نشر مورد اشاره و در مجموعه «پانوراما» به چاپ رسیده است.
این كتاب شامل بخش هایی است از كتاب «عروسی ها» به ضمیمه «تابستان» كه انتشارات گالیمار آنرا در سال ۱۹۵۹ منتشر نمود.

1398/09/19
21:45:17
5.0 / 5
4337
تگهای خبر: پزشك , زندگی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه