رئیس مركز پزشكی حج و زیارت هلال احمر عنوان كرد

عرضه 2 میلیون خدمت درمانی در اربعین 98

عرضه 2 میلیون خدمت درمانی در اربعین 98 به گزارش عطر و تن رئیس مركز پزشكی حج و زیارت هلال احمر اظهار داشت: بر مبنای آخرین جمع بندی ها بیشتر از ۲ میلیون خدمات درمانی مختلف به زوار اربعین ۹۸ عرضه شده است.محمد تقی حلی ساز در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین آمار جمع بندی خدمات سازمان حج و زیارت هلال احمر در اربعین ۹۸ اظهار داشت: به صورت كلی بیشتر از ۲ میلیون خدمات مختلف از جانب بخش های مختلف جمعیت هلال احمر و مركز پزشكی به زوار اربعین عرضه شده است.
حلی ساز اضافه كرد: این خدمات شامل پانسمان، اندازه گیری قند خون، فشار، گچ گیری، انجام برخی آزمایشات، سرم درمانی و غیره بوده است.
وی درباره ادامه فعالیت هلال احمر در عراق هم توضیح داد: هم اكنون ۳ پایگاه درمانی هلال احمر در نجف، كربلا و كاظمین دایر است و زوار ایرانی همچنان به آنها رجوع می كنند البته شمار رجوع كنندگان بسیار كاهش یافته است.
رئیس مركز پزشكی حج و زیارت درباره جزئیات خدمات هلال احمر در عراق تصریح كرد: به صورت كلی مركز پزشكی در اربعین امسال ۳ نوع پایگاه خدماتی درمانی در عراق برپا كرد. حدود ۲۴ پایگاه مختص هلال احمر بود و تامین نیروهای امدادی، درمانی و داروهای این مراكز هم بر عهده ما بود.
حلی ساز اضافه كرد: بیشتر از ۱۰ مركز وابسته به دیگر نهادها همچون بسیج و شهرداری هم در چارچوب مراكز خدماتی و درمانی به زوار خدمت رسانی می كردند و تامین داروها و پرداخت هزینه پزشكان این مراكز بر عهده هلال احمر بود.
وی خاطرنشان كرد: مجموعا حدود ۴۰ پایگاه هلال احمر برای خدمت رسانی به زائرین در اربعین فعال بود و بیشتر از ۲ میلیون خدمات مختلف به زوار عرضه شد.

1398/08/13
23:36:01
5.0 / 5
4179
تگهای خبر: پزشك , خدمات , دارو , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه