نحوه مشاركت كتاب فروشی ها در نمایشگاه های استانی

نحوه مشاركت كتاب فروشی ها در نمایشگاه های استانی به گزارش عطر و تن موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران نحوه حضور و مشاركت كتاب فروشی ها را در نمایشگاه های استانی كتاب سال جاری اعلام نمود.


به گزارش عطر و تن به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، در دور جدید نمایشگاه های استانی كتاب كه از ۱۰ مهر با برگزاری پنج نمایشگاه شروع می شود كتاب فروشی ها مشاركت جدی و فعال تری خواهند داشت.
بر این اساس، كتاب فروشان استان محل برگزاری نمایشگاه استانی به شرط دارا بودن شرایط لازم و با ثبت نام در سامانه الكترونیكی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران به آدرس www.icfi.ir می توانند به سه شكل در نمایشگاه های استانی حضورداشته باشند.
همراه كتاب، تبلیغی و پذیرش رسمی نمایندگی، شكل های ممكن حضور كتاب فروشان در نمایشگاه های استانی كتاب است. هر كتاب فروش می تواند صرفاً در یكی از آنها با عنایت به شرایط اعلامی ثبت نام و فعالیت كند.
كتاب فروشان در «همراه كتاب» طبق روند این طرح كه در سال های پیش هم اجرا می شد، اطلاعات حساب بانكی خویش را در پنل موجود ثبت كرده و دستگاه كارت خوان با قابلیت خوانش بن كارت های تخفیفی نمایشگاه را از ابتدا تا دو هفته پس از اتمام مهلت نمایشگاه دریافت می كنند. در شكل دوم حضور كتاب فروشان در نمایشگاه های استانی كتاب كه با عنوان حضور «تبلیغاتی» نام گذاری شده، علاوه بر مزیت طرح همراه كتاب به كتاب فروش اجازه می دهد تا غرفه ای را هم در نمایشگاه دریافت كرده و به فعالیت بپردازد. در شكل سوم كه با عنوان «پذیرش رسمی نمایندگی» از آن نام برده شده، كتاب فروشان می توانند از ناشرانی كه امكان حضور در نمایشگاه برای شان فراهم نیست، نمایندگی رسمی دریافت و كتاب های آنها را برای فروش معرفی و عرضه كنند.1398/07/04
13:40:40
5.0 / 5
4650
تگهای خبر: فرهنگ , فروش , كتاب , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه