درخواست دبیر كل خانه كارگر و رییس فراكسیون كارگری مجلس شورای اسلامی:

حوزه های بهداشت محیط و حرفه ای مجزا شود

حوزه های بهداشت محیط و حرفه ای مجزا شود به گزارش عطر و تن دبیر كل خانه كارگر و رئیس فراكسیون كارگری مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در دوره قبل وزارت بهداشت، متاسفانه حوزه های بهداشت محیط و حرفه ای تلفیق شدند كه انتظار داریم این دو حوزه مجزا شود.


به گزارش عطر و تن به نقل از مهر، علیرضا محجوب دبیر كل خانه كارگر و رئیس فراكسیون كارگری مجلس شورای اسلامی در دیدار تعدادی از اعضای خانه كارگر همزمان با فرارسیدن هفته دولت، با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: در شرایط كنونی كشور كه با محدودیت منابع و مشكلات زیادی روبرو می باشیم، تصدی كردن و مسئولیت داشتن، بسیار دشوار است و در ماه های آینده، نیز دشوارتر می شود كه به تمام دولتمردان خصوصاً وزیر بهداشت خداقوت می گوییم. وی اشاره كرد: از سخنان دكتر نمكی درك كردیم كه او سلامت محور و بهداشت محور است و پیشگیری را مقدم بر درمان می داند كه این رویكرد بسیار ارزشمندی است و حضور دكتر نمكی در وزارت بهداشت با درك بودجه ای و احاطه به حوزه های مختلف، برای ما مغتنم است.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: در دنیا مافیای دارو قدرت بسیار زیادی دارد و هر كسی بخواهد با آنها مبارزه كند را از روش های مختلف از سر راه بر می دارد و از رویكرد وزیر بهداشت در مبارزه با فساد و مافیا در این عرصه تقدیر می نماییم.

محجوب درانتها گفت: در دوره قبل وزارت بهداشت، متاسفانه حوزه های بهداشت محیط و حرفه ای تلفیق شدند كه انتظار داریم با دستور دكتر نمكی این دو حوزه باردیگر به صورت مجزا فعالیت داشته باشند.


منبع:

1398/06/10
13:23:27
5.0 / 5
4297
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه