شماره جدید آزما منتشر گردید

شماره جدید آزما منتشر گردید به گزارش عطر و تن شماره ۱۴۰ ماهنامه «آزما» با طرح جلد كامبیز درم بخش منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، این ماهنامه با یادداشتی از هوشنگ اعلم - سردبیر «آزما» - با عنوان «انسان گرفتار در گرداب هلاك» و یادداشتی از ندا عابد - مدیر مسئول این ماهنامه - با عنوان «ما هم نسلی بودیم...» شروع می شود.
همینطور مطلبی با عنوان «هنر و اندیشه در چنبره ركود» شامل دیدگاه های قطب الدین صادقی، علیرضا بهرامی، بهرام دبیری، پیام فروتن و مشیت علایی در بخش گزارش چاپ شده است.
پرونده این شماره از «آزما» هم به طنز با عنوان «طنز، تلخند رنج و یا قهقهه اعتراض» پرداخته و «گفتن با زبان بدن» گفتگو با كامبیز درم بخش در بخش نمای نزدیك، «نمایش طنز، زیر سایه سیاه پول!» گفتگو با نغمه ثمینی و «سیاه صحنه نگهبان آتش و نور» گفتگو با جواد انصافی در بخش در حوالی صحنه، «من محصول برهوتم» گفتگو با پوریا عالمی، «طنز مدرن یك فوق رسانه است» گفتگو با جواد مجابی و «طنز زبان دوم مردم ایران است» گفتگو با نصرالله حدادی در بخش گفتگو، «طنز، پیش و پس از عبید» از ناصر نیكوبخت، «ناز و فسون، یا ضربه شلاق» از جهانگیر صفری، «طنز، آبی بر آتش دل های سوخته» از سرمد قباد و «طنز ابزاری برای مبارزه بدون خشونت» از سیمین دخت گودرزی در بخش مقاله درج شده است.
بخش «گپ و كتاب» این شماره از «آزما» هم با این مطالب همراه است: «ما كار همدیگر را نمی خوانیم» و «به راحتی گاز زدن یك شكلات».
همینطور داستان خارجی، داستان ایرانی و پیشخان كتاب دیگر بخش های این نشریه هستند.

1398/06/03
15:13:29
5.0 / 5
4905
تگهای خبر: كتاب , لاك , مدرن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه