رونمایی از ۳ كتاب مجموعه ما و جهان

رونمایی از ۳ كتاب مجموعه ما و جهان عطر و تن: سه عنوان كتاب از مجموعه «ما و جهان» رونمایی می شوند.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، اخیرا كتاب های «آغاز جهان» و «چرا جهان وجود دارد؟» با ترجمه امیرمسعود جهان بین و كتاب «چرا طبیعت قانون دارد؟» با ترجمه امیرمسعود جهان بین و میثم توكلی بینا از مجموعه «ما و جهان» كه دربردارنده مجموعه مقالات نویسندگان جهان درباره این مفاهیم است انتشار یافته است.
نشست هفتگی شهر كتاب در روز سه شنبه یازدهم تیر ساعت ۱۶: ۳۰ به نقد و بررسی این مجموعه اختصاص دارد كه با حضور دكتر عباداله نادری، دكتر میثم توكلی بینا و دكتر امیرمسعود جهان بین در مركز فرهنگی شهر كتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش كوچه سوم برگزار می گردد و ورود برای علاقه مندان آزاد است.
در خبر برگزاری این نشست عنوان شده است: چرا جهان وجود دارد؟ چرا ما در جهان وجود داریم؟ آیا پیدایش ما و جهان تصادفی بوده یا محصول طرحی هوشمندانه است؟ آیا هویت ما صرفا مادی است یا قسمتی از آن غیرمادی است؟ آیا مرگ اختتام زندگی است؟ مجموعه «ما و جهان» كه به همت دفتر مطالعات علم و دین (موازی) تدوین و با همكاری انتشارات پارسیك منتشر می شود، می كوشد از منظر دانش تجربی جدید، علوم محض و علوم انسانی با پاسخ به این پرسش ها گامی در راه گسترش و پویایی چنین مباحثی در فضای علمی جامعه بردارد.
منبع:

1398/04/08
14:00:19
5.0 / 5
4980
تگهای خبر: زندگی , فرهنگ , كتاب , مرگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه