روش های جوان سازی صورت و چشم

روش های جوان سازی صورت و چشم عطر و تن: خیلی از افراد در بزرگسالی كه به دنبال جوان سازی پوست می باشند اما در میان روش های گوناگون و تبلیغات مختلف، سرگردان می گردند.


متاسفانه برخی افراد و موسسه های خدمات بهداشتی با انجام تبلیغات كاذب مردم را فریب داده و ضمن انجام اقدامات غیرتخصصی زمینه ابتلا را به بیماری و مشكلات دیگر فراهم می كنند.
  
چه روش هایی برای جوان سازی صورت و چشم ها وجود دارد؟
برای این منظور دو روش كلی داریم: یكی جراحی و دیگر غیرجراحی. در روش غیرجراحی این كار برعهده پمادها و كرم های تقویتی حاوی پروتئین های مورد نیاز پوست قرار می گیرد. در عین حال فرد باید به مقدار كافی از پروتئین ها و ویتامین های طبیعی استفاده كند تا تاثیرگذاری اقدامات انجام شده در زمان كوتاه تری مشاهده شود. در روش جراحی اما تزریق بوتولونیوم توكسین A، فیلرها و تكنیك آندوسكوپی رایج است اما نكته ای كه نباید فراموش شود، این است كه چنین جراحی ها یا تجویز داروها فقط باید توسط افراد متخصص و دارای صلاحیت انجام پذیرد.
  
آیا می توان از چربی طبیعی بدن برای چنین جراحی هایی نیز استفاده كرد؟
بله. در مورد فیلرها با تشخیص پزشك متخصص می توان از چربی طبیعی ناحیه شكم و داخل ران استفاده كرده و با انجام تغییراتی دوباره آنها را به ناحیه مورد نظر تزریق كرد. این كار نوعی پیوند طبیعی چربی است و نتایج خوبی هم دارد، هر چند كه با محدودیت هایی مواجه است زیرا یك فرآیند جراحی محسوب شده و باید در اتاق عمل و با شرایط خاص انجام شود.
  
چه سنی برای انجام روش های جراحی جوان سازی مناسب است؟
سن بالای 18 سال مناسب است. البته در پاره ای موارد برای درمان انحراف چشم كودكان از این روش استفاده می شود كه صرفا جنبه طبی دارد و نه زیبایی. زمان چنین جراحی هایی را چشم پزشك تعیین می كند.
  
ممكن است در به كارگیری این روش، فردی با محدودیت مواجه باشد؟
بله؛ در مورد خانم های باردار یا شیرده، اگرچه تاكنون عارضه ای گزارش نشده، روش اعمال جراحی توصیه نمی شود.
  
اثر هر كدام از داروهای به كارگرفته شده چقدر است؟
برای بوتولونیوم توكسین A ماندگاری دارو حدود3 ماه و در مورد فیلرها حدود 6 ماه است و پس از آن دوباره باید روش مورد نظر تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری شود.
  
چه عواملی به پوست صورت و چشم ها آسیب می رساند؟
نور خورشید، رژیم های غذایی نامتعادل و سیگار از آن جمله اند. استفاده از عینك آفتابی و كرم های دور چشمی برای حفظ رطوبت دور چشم، بسیار مناسب است و به شادابی پوست كمك می كنند.
1396/04/30
17:37:30
5.0 / 5
5859
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه