اولویت های وزارت ارشاد برای تكمیل پروژه هایش

اولویت های وزارت ارشاد برای تكمیل پروژه هایش عطر و تن: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: برای تكمیل پروژه های در حال راه اندازی چندین هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است و تكمیل پروژه های با پیشرفت بالای ۷۰ درصد در اولویت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.


به گزارش عطر و تن به نقل از روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، سید عباس صالحی در بدو ورود به بوشهر در جمع خبرنگاران این استان بیان كرد: امیدواریم با این اقدام در ایام پایانی سال شاهد اتفاقات خوبی در حوزه مطبوعات كشور باشیم.
وی یادآورشد: در منابع اعتباری تمركز به برنامه های با پیشرفت بالا خصوصاً تالارها و مجتمع های با پیشرفت بیشتر از ۷۰ تا ۸۰ درصد است كه از این طریق روند تكمیل آنها در سال آینده سرعت بیشتری پیدا می كند.
صالحی بیان كرد: حوزه فرهنگ و هنر با شرایط مالی سختی مواجه می باشد اما با این وجود تلاش می شود این شرایط مدیریت و با كمك گرفتن از بخش های مختلف این مسیر را پیش ببریم.
وی با اشاره به اینكه سایر مجموعه ها باز با كمك هایی كه می توان از فضای استانی و بخش خصوصی گرفت شرایط بهتری پیدا می كنند، اضافه كرد: در استان بوشهر با كمك استاندار و تفاهمنامه منعقد شده بین وزارت فرهنگ و ارشاد و استانداری بوشهر، امروز پروژه تالار فرهنگی لیان كه مردم سال های سال در انتظار آن بودند به ثمر می نشیند.
وی افزود: امیدواریم در مسافرت رئیس جمهوری به بوشهر و در نشست شورای اداری مجتمع فرهنگی هنری بوشهر باز در مصوبه های سفر گنجانده و در سال های ۹۸ و ۹۹ شاهد بهره برداری آن باشیم.
صالحی اظهار داشت: وقتی منابع ملی، استانی، عمومی و خصوصی تركیب شود بی گمان می توانیم در ارتباط با زیرساخت های حوزه فرهنگ و هنر امیدوارتر باشیم.
وی عنوان كرد: امضای تفاهمنامه وزارت فرهنگ و ارشاد با استانداری استانداری ها در ۱۲ استان كشور منعقد شده كه استان بوشهر در این زمینه از استان های نخست كشور است.
وی اشاره كرد: چنانچه گرفتار كمبود منابع بودجه قرار گیریم با تركیب آن با سایر منابع می توان این كمبودها را جبران كرد كه در این ارتباط انتظار است منابع ملی ما باز كاهش جدی پیدا نكند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره كرد: برای تكمیل پروژه های در حال راه اندازی چندین هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
صالحی با اشاره به یارانه مطبوعات از پرداخت ۵۰ درصدی این یارانه آگاهی داد و اظهار داشت: ۵۰ درصد یارانه تصویب شده مطبوعات در ۱۱ ماه گذشته تخصیص یافته كه در این راستا با ارسال نامه ای به رئیس جمهور و آقای نوبخت امید می رود در روزهایی پایانی سال خبرهای خوبی در حوزه مطبوعات بشنویم.



1397/12/11
17:55:23
5.0 / 5
4428
تگهای خبر: سفر , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه