انتشار جلد دوم سه گانه فیلیپ پولمن

انتشار جلد دوم سه گانه فیلیپ پولمن به گزارش عطر و تن بعد از انتشار جلد اول از «كتاب غبار»، سه گانه « فیلیپ پولمن»، در سال ۲۰۱۷، این نویسنده از انتشار جلد دوم این مجموعه خبر می دهد.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، در جلد اول این سه گانه، نویسنده شخصیت «لایرا» را بعنوان یك كودك معرفی كرده است. جلد دوم این كتاب داستان ۲۰ سال بعد را روایت می كند.
در این سه گانه زندگی «لایرا بلاكوا» قهرمان مجموعه رمان پیشین «پولمن» در كودكی و ۲۰ سال بعد از آخر ماجراهای «نیروی اهریمنی اش» روایت می شود.
در جلد دوم مجموعه «كتاب غبار»، «لایرا» دیگر یك دختربچه نیست. او این دفعه یك دانش آموز است كه در جست وجوی شهری كه گفته می شود توسط اهریمن تسخیر شده از اروپا به آسیا سفر می كند.
این نویسنده می گوید: جلد دوم این سه گانه دنباله ای است از داستان زندگی «لایرا» و از تاثیرات جست وجویی كه در جلد دوم انجام می دهد و ترس از غبار سخن می گوید. من این مورد را كه چگونه وقایع عظیم در لحظه ای تغییر می كنند و چطور انتقام می تواند به قدری پرورش یابد كه از دسترس بیرون برود جذاب یافتم.
جلد دوم این سه گانه سوم اكتبر منتشر خواهد شد. ناشران این اثر درباره آن می گویند: این كتاب توصیف بی نظیری از انسان بودن و رشد كردن و معنا دادن به جهان پیرامون است كه توسط یكی از برترین نویسندگان بریتانیایی نوشته شده است.
در سال ۲۰۱۸ «فیلیپ پولمن» برای موفقیت قابل ملاحظه در امر نویسندگی رمان بعنوان نویسنده سال انتخاب گردید. وی همینطور جایزه بهترین كتاب صوتی سال را برای «زیبای وحشی» با روایت «مایكل شین» به خود اختصاص داد.1397/12/09
16:08:09
5.0 / 5
4104
تگهای خبر: جایزه , زندگی , سفر , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه