تمدید فراخوان جشنواره پروین اعتصامی

تمدید فراخوان جشنواره پروین اعتصامی عطر و تن: دبیر علمی جشنواره بین المللی پروین اعتصامی از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا بیست و پنجم بهمن ماه جاری آگاهی داد.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، ابوالفضل علیمحمدی با بیان این خبر، اظهار داشت: با عنایت به استقبال اصحاب فرهنگ و هنر از سراسر ایران اسلامی، مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی پروین اعتصامی تا بیست و پنجم بهمن ماه جاری تمدید گردید. اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره جلسات متعددی را درباره برگزاری باشكوه این جشنواره برگزار و تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره را تصویب كردند.
او موضوعات پیشنهادی برای تحقیق و تدوین مقاله را شامل زندگانی، شعرها و اندیشه های انسانی، اجتماعی و اخلاقی پروین اعتصامی، نقد و تحلیل شعرهای پروین اعتصامی، سرچشمه های فكری، دینی، هنری، اجتماعی و اخلاقی پروین اعتصامی، پروین اعتصامی و شعر معاصر ایران، پروین اعتصامی در فراسوی مرزها، آرمان شهر پروین اعتصامی و پروین اعتصامی و ادبیات جهان عنوان نمود.
علیمحمدی افزود: موضوعات پیشنهادی برای فعالیت های فرهنگی و خلاقیت های ادبی و هنری شامل ترجمه منظوم شعر پروین اعتصامی به زبان های دیگر، سرودن شعر در مبحث پروین اعتصامی، آفرینش متن در مبحث پروین اعتصامی، خوشنویسی یك یا چند شعر از پروین اعتصامی و مصورسازی یك یا چند شعر روایی و تمثیلی از پروین اعتصامی است.

دبیر علمی جشنواره پروین اعتصامی با اشاره به برنامه های جنبی این همایش، اظهار داشت: اجرای زنگ پروین اعتصامی در مدارس و آشنایی بیشتر دانش آموزان با پروین اعتصامی با پیشنهاد به اداره كل آموزش و پرورش استان، دیوارنویسی شعرهای برگزیده از دیوان پروین اعتصامی با پیشنهاد به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حفظ شعرهای پروین اعتصامی توسط دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی و مشاعره، برگزاری میزگردهای تلویزیونی در مبحث زندگانی و نقد و تحلیل شعرها و اندیشه های پروین اعتصامی و مسابقه خوشنویسی از شعرهای پروین اعتصامی از برنامه های جنبی این جشنواره است.

او در ادامه بیان كرد: علاقه مندان می توانند مقالات، شعرها و آثار هنری خویش را حداكثر تا بیست و پنجم بهمن ماه جاری به نشانی ایمیل جشنواره jashnvarehparvin@gmail.com ارسال نمایند.

وی تاریخ برگزاری جشنواره را بیست و پنجم اسفندماه سال جاری و زمان برگزاری برنامه های جنبی را بیستم تا بیست و پنجم اسفندماه عنوان نمود.

جشنواره بین المللی پروین اعتصامی توسط انجمن ادبی تبریز با حمایت اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همكاری استانداری آذربایجان شرقی، بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان، بنیاد پژوهشی شهریار، اداره كل آموزش و پرورش استان، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تبریز، صدا و سیمای مركز استان و دانشگاه تبریز برگزار می گردد.
1397/11/19
03:04:58
5.0 / 5
4292
تگهای خبر: آموزش , ادبیات , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه