جشن امضای تاریخ روی تردمیل برگزار گردید

جشن امضای تاریخ روی تردمیل برگزار گردید عطر و تن: نشستی با عنوان دورهمی، روخوانی، بررسی، بازرسی، حسابرسی و جشن امضای كتاب طنز «تاریخ روی تردمیل» در شهر كتاب دانشگاه برگزار گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا برمبنای خبر رسیده، در این نشست پدرام ابراهیمی نویسنده كتاب چندین قطعه طنز از اثر را بازخوانی كرد.
همچنین مسعود مرعشی - طنزپرداز و روزنامه نگار - درباره شكل گیری ستون طنز «تاریخ روی تردمیل» در ویژه نامه طنز «بی قانون» و همین طور خاصیت های طنزنوشته های ابراهیمی صحبت كرد.
سپس هادی حیدری - طراح و كاریكاتوریست - با اشاره به سابقه همكاری خود با پدرام ابراهیمی در مطبوعات و خاصیت های كاری و شخصی او اظهار داشت: حُریت، مهم ترین خاصیت طنزپردازی مثل پدرام ابراهیمی است كه چهارچوب فكری مشخصی برای خودش و كارش دارد و باری درهرصورت حركت نمی كند.
در ادامه فاضل تركمن - شاعر و طنزپرداز - با اشاره به فرم و قالب منسجم كتاب «تاریخ روی تردمیل»، درباره نحوه نگارش وقایع مهم تاریخی همچون «انتخابات ۸۸» نكاتی را بیان كرد و اظهار داشت: طنزهای پدرام ابراهیمی به سبب این كه به بخش های مهم و شاخص وقایع تاریخی اشاره نموده است، گرفتار تاریخ مصرف نمی گردد و از این جهت، انتشار این مجموعه در چارچوب كتاب، اهمیت دارد.
دبیر انتشارات روزنه همین طور به معرفی سایر مجموعه های طنز این انتشارات پرداخت.
در اختتام مراسم باز بهزاد قدیانلو - استندآپ كمدین - به اجرای یكی از قطعه های طنز كتاب پرداخت.
آتوسا صالحی، نسیم بهاری، آیدین سیارسریع، احمدرضا كاظمی، مهرشاد مرتضوی و... از دیگر نویسندگان و هنرمندان حاضر در جمع بودند.
مراسم با جشن امضای كتاب «تاریخ روی تردمیل» برای مخاطبان به اختتام رسید.

1397/10/03
18:37:05
5.0 / 5
4881
تگهای خبر: جشن , كتاب , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه