اعلام زمان برگزاری نمایشگاه كتاب

اعلام زمان برگزاری نمایشگاه كتاب به گزارش عطر و تن سخنگوی شورای سیاست گذاری سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران از برگزاری این نمایشگاه از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه اطلاع داد.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا بر مبنای خبر رسیده، اولین جلسه شورای سیاست گذاری سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران برگزار گردید و بر مبنای مصوبه این شورا همایون امیرزاده بعنوان سخنگو انتخاب گردید.
امیرزاده درباره مصوبات این شورا در اولین جلسه اظهار داشت: این جلسه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید و در اولین گام زمان برگزار ی نمایشگاه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و سرانجام مقرر شد سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار گردد.
سخنگوی شورای سیاست گذاری نمایشگاه همینطور از انتخاب میهمانان ویژه نمایشگاه كتاب تهران برای سه سال آینده اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به درخواست های دریافت شده، میهمانان ویژه نمایشگاه برای سه سال آینده مشخص شدند. بر این اساس، صربستان بعنوان میهمان ویژه در نمایشگاه سی و یكم حضور خواهد داشت و چین و ژاپن هم به ترتیب میهمان ویژه نمایشگاه كتاب تهران در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ خواهند بود.
او اضافه كرد: همینطور نظر به اهمیت انتخاب شهر میهمان از حوزه ایران فرهنگی، مقرر شد بررسی ها و مذاكرات لازم انجام شود و بعد از قطعی شدن گزینه ها، در جلسه شورای سیاست گذاری به تصویب برسد.
امیرزاده در انتها تصریح كرد: همینطور در مورد مكان برگزاری نمایشگاه گزارشی توسط دبیرخانه نمایشگاه كتاب تهران عرضه شد و بحث و تصمیم گیری درباه آن به جلسات آتی شورا موكول شد.
بر اساس این گزارش، اولین جلسه شورای سیاست گذاری سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران با حضور سیدعباس صالحی، محسن جوادی، علی اكبر اشعری، محمود آموزگار، مهدی فیروزان، رضا امیرخانی، مهدی اسماعیلی راد، محمد حمزه زاده، محمد سلگی، همایون امیرزاده و علی اصغر سیدآبادی برگزار گردید.


 

1396/09/08
22:14:47
5.0 / 5
4965
تگهای خبر: نمایشگاه , كتاب , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه