انتشار كتاب هایی درباره الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

انتشار كتاب هایی درباره الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت عطر و تن: پنج جلد كتاب از «سلسله تك نگاشت های الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» منتشر گردید.به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، كتاب های این مجموعه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه در انتشارات مركز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت راهی بازار شده و با این عنوان ها همراه اند: «مبانی پیشرفت در اندیشه علامه محمدتقی جعفری» نوشته حجت الاسلام حسن یوسف زاده و محمدعلی نظری (در ۱۱۷ صفحه با قیمت ۷۰۰۰ تومان)، «مبانی پیشرفت در اندیشه آیت الله جوادی آملی» از حجت الاسلام حسن یوسف زاده و محمدعلی نظری (در ۱۳۴ صفحه با بهای ۷۰۰۰ تومان)، «تبیین معنویت در فرهنگ و ادب فارسی» نوشته احمد شاكرنژاد و مسعود تاره (در ۴۹ صفحه با بهای ۵۰۰۰ تومان)، «پیشرفت سیاسی و سیاست اخلاقی» از جلال درخشه (در ۷۰صفحه با قیمت ۵۰۰۰ تومان) و «درآمدی انتقادی بر مفهوم توسعه سیاسی» نوشته حمیرا مشیرزاده (در ۱۱۲ صفحه با بهای ۷۰۰۰ تومان).

در پیشگفتار كتاب درباره مركز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و تك نگاشت ها آمده است: تعیین مبانی، اركان، چارچوب و مسیر پیشرفت كشور در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید با مشاركت گسترده و حضور همه جانبه دانشمندان، محققان، نخبگان دانشگاهی و حوزوی و جوانان این مرز و بوم صورت گیرد. به گواه تاریخ و تجارب گذشته، پیشرفتی همه جانبه و پایدار خواهد بود كه مبانی اسلامی و اقتضائات ایرانی در آن توامان مورد توجه باشد.

اینك مركز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در آستانه اتمام سه سال تلاش های علمی، و تخصصی و فكری درباره پیشرفت اسلامی ایرانی، برگزاری نشست های علمی و تخصصی، تأسیس اندیشكده های مركز، انتشار صدها مقاله پرارزش و تهیه نقشه راه تدوین الگو و انجام بعضی از مراحل آن، در نظر دارد با هدف تولید دانش و گسترش و تعمیق ادبیات موضوعی در حوزه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، آثاری را به صورت تك نگاشت های علمی فاخر منتشر كند.

تك نگاشت نوشتاری تخصصی و نیمه مبسوط است كه توسط یك پژوهشگر خبره در یك مبحث خاص نگاشته می گردد. تك نگاشت از نظر حجم و محتوا حد فاصل مقاله و كتاب است و نویسنده با پردازش و تحلیل یافته ها و مطالعات تخصصی پیشین و افزودن یافته های پژوهشی جدید خود و تحلیل جامع و منسجم آن ها افق های تازه ای در زمینه مورد بررسی می گشاید.

سلسله تك نگاشت های الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت كه در مجلدات مختلف منتشر می شوند، حاصل تلاش جمعی از استادان، اندیشمندان و محققان دانشگاهی و حوزوی است كه مراحل مختلف نگارش، ارزیابی، ویراستاری، تدوین و انتشار را با نظارت متخصصات و اهل فن گذرانده است و در اختیار صاحب نظران قرار می گیرد.

علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر درباره كتاب های دیگر مركز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت می توانند به نشانه الكترونیكی(http: //nashr.olgou.ir/book) رجوع كنند.
1397/07/30
12:48:37
5.0 / 5
4514
تگهای خبر: ادبیات , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه