گزارش امداد و نجات سیل روزهای اخیر

فوت یك نفر در سیل شاهرود، امداد در سیستان و بلوچستان ادامه دارد

فوت یك نفر در سیل شاهرود، امداد در سیستان و بلوچستان ادامه دارد عطر و تن: رییس سازمان امداد و نجات از فوت یك نفر در توفان، سیل و رعدو برق اخیر اطلاع داد و جزئیات امدادرسانی در این حوادث را شرح داد.به گزارش عطر و تن به نقل از مهر رئیس سازمان امداد و نجات اعلام نمود: توفان، سیل و رعدو برق از ۲۸ تا ۳۰ شهریورماه ۱۲ استان كشور را متاثر كرد.
مرتضی سلیمی اضافه كرد: آذربایجان شرقی وغربی، اردبیل، اصفهان، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، گلستان، مازندران و همدان استان هایی بودند كه در این حادثه تحت تاثیر قرار گرفتند.
وی افزود: جمعا در ۲۵شهر و روستا به ۹۸۱نفر امدادرسانی شد كه از این میان ۹۲ نفر اسكان اضطراری، ۱۸ واحد تخلیه آب از منازل مسكونی، ۲ نفر انتقال به مراكز درمانی و ۳ نفر خدمات سرپایی داشتیم.
رییس سازمان امداد و نجات تصریح كرد: متاسفانه طی این حوادث در روستای ارمیان شاهرود یك مرد ۶۰ ساله جان خویش را از دست داد.
سلیمی با بیان این كه ۴۲ تیم امدادی با مجموع ۱۵۱ نفر در این عملیات شركت داشتند اظهار داشت: ۱۸ چادر، ۲۰۵ پتو، ۱۰۲ موكت، ۷۷۵ كیلوگرم نایلون، ۹۰ چراغ والور و فانوس، ۶۱۰ قوطی كنسرو، ۱۷۴ كیلوگرم حبوبات، ۴۷ كیلوگرم قند و شكر و ۶۰ كیلوگرم روغن به صدمه دیدگان داده شد.
وی در انتها تصریح كرد: امدادرسانی در سیستان و بلوچستان ادامه دارد.

1397/06/31
13:34:00
5.0 / 5
4373
تگهای خبر: خدمات , درمان , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه