كتاب بوطیقای صحنه نقد می گردد

كتاب بوطیقای صحنه نقد می گردد عطر و تن: كتاب «بوطیقای صحنه» با ترجمه مترجمان مختلف و با گردآوری و ویرایش علی تدین بررسی می گردد.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، نشست هفتگی شهر كتاب در روز سه شنبه ۶ شهریور ساعت ۱۶: ۳۰ به نقد و بررسی كتاب «بوطیقای صحنه» اختصاص دارد كه با حضور مراد فرهادپور، صالح نجفی و علی تدین در مركز فرهنگی شهر كتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش كوچه سوم برگزار می گردد.
در خبر برگزاری این نشست عنوان شده است: تئاتر به مثابه یك هنر و پدیده فرهنگی، منظرهای گوناگونی را برای نگریستن به جهان می آفریند و خود از منظرهایی گوناگون نگریسته می گردد. تئاتر همچون هنرهای دیگر، از وجوه بسیاری در نسبت با امور و تحولات فلسفی و تاریخی قرار دارد. كتاب «بوطیقای صحنه» مقالاتی در مطالعات تئاتر است كه به قلم مترجمان مختلف ترجمه و با گردآوری و ویرایش علی تدین به همت نشر آگاه انتشار یافته است.
حوزه های در رابطه با این اثر و گروه مخاطب آن بنا بر ماهیت بینارشته ای گسترده است. در تقسیم بندی ای كلی اهل دو عرصه هنر و علوم انسانی را شامل می گردد و در نگاهی جزئی پژوهندگان و علاقه مندان به حوزه های تئاتر، فلسفه، جامعه شناسی، روان كاوی، روان شناسی، مطالعات زنان، نظریه فرهنگی، مطالعات فرهنگی، زبان شناسی و نشانه شناسی، روایت شناسی، پسامدرنیسم، پدیدارشناسی، مطالعات پسااستعماری، ارتباطات و پژوهش در هنر را در برمی گیرد.1397/06/03
15:45:40
5.0 / 5
4836
تگهای خبر: فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه