بانوان باردار از عطر استفاده نكنند

بانوان باردار از عطر استفاده نكنند عطر و تن: آیا شما نیز شنیده اید كه زدن خوشبو كننده هایی مانند ادكلن , عطر و اسپری برای خانم های حامله زیان آور است؟ در این بخش می خواهیم علت زیان آور بودن آن را برای شما عزیزان توضیح دهیم كه چه ضرری برای جنین دارد.


حتما شما نیز شنیده اید كه زدن خوشبو كننده هایی مثل ادكلن , عطر و اسپری برای خانمهای حامله زیان آور است در این بخش می خواهیم علت زیان آور بودن آن را توضیح دهیم مگر چه ضرروزیانی برای جنین دارد. دراین باره اطلاعات كاملی را بیان میكنیم
جنین هنگامی كه در شكم مادر قرار دارد قادر است تمام بوها را حس كند و عطرها و اسپری هایی كه مادر استفاده می كند استشمام كند از این رو مادران حتما باید استفاده از این لوازم آرایشی را ترك كنند.
بررسی ها نشان می دهند اسپری و عطر حاوی مواد و تركیبات شیمیایی هستند كه از طریق پوست به بافت های بدن نفوذ می كنند و مواد سمی آن را در زیر پوست مخفی می كنند.
نتایج مطالعات همچنین نشان می دهند دانش آموزان با انجام آزمایشاتی روی ۱۸۰۰ جنین دریافتند جنین هایی كه مادران آنها از عطر و اسپری خوشبو كننده های بهداشتی استفاده می كنند ۷۰ درصد بیشتر دچار آلرژی های پوستی و مشكلات تنفسی می شوند و حس بویایی آنها به مراتب كمتر از سایر نوزدان است.
1396/04/17
17:41:05
5.0 / 5
5353
تگهای خبر: ادكلن , اسپری , عطر , خوشبو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه