جایزه محمد قهرمان اعطا می گردد

جایزه محمد قهرمان اعطا می گردد عطر و تن: مراسم اعطای نخستین دوره جایزه ادبی استاد محمد قهرمان (شاعر و مصحح متون كلاسیك) ۳۱ اردیبهشت در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد.


دكتر سلمان ساكت، دبیر نخستین دوره جایزه ادبی محمد قهرمان، با بیان این خبر به ایسنا اظهار داشت: نخستین دوره جایزه ادبی محمد قهرمان كه فراخوان آن در اردیبهشت ماه سال قبل اعلام شد، به همت مركز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه و با همكاری گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فردوسی مشهد روز دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ در تالار دكتر شریعتی دانشكده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه برگزار می شود.
او با اشاره به اینكه در این مراسم یكی دو تن از متخصصان ادبیات دوره صفوی و نزدیكان زنده یاد محمد قهرمان سخنرانی خواهند داشت، اظهار نمود: دكتر محمدجعفر یاحقی و دكتر محمود فتوحی از اعضای هیأت داوران هم در مورد روند داوری این جایزه ادبی سخن خواهند گفت.
رییس مركز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی با بیان این كه پروفسور ریكاردو زیپولی و پروفسور چندرشیكهر از دیگر اعضای هیأت داوران این جایزه ادبی هستند، یادآورر شد: در دوره اول این جایزه كتاب ها و رساله های مقاطع تحصیلات تكمیلی در حوزه ادبیات دوره صفویه و سبك هندی در سه سال اخیر بررسی و داوری شده است.
ساكت با قدردانی از خانواده استاد قهرمان كه در طول برگزاری این جایزه از هیچ كوششی فروگذار نكرده اند، بیان كرد: قسمت عمده بار مالی این جایزه ادبی بر عهده خانواده ایشان بوده است.
1397/02/30
15:10:51
5.0 / 5
4697
تگهای خبر: ادبیات , جایزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه