روایت زندگی حسین منزوی با صدای بهروز رضوی

روایت زندگی حسین منزوی با صدای بهروز رضوی عطر و تن: زندگینامه و ماجراهای شاعریِ حسین منزوی از امشب در برنامه «كتاب شب» رادیو تهران با صدای بهروز رضوی روایت می گردد.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، زندگینامه و ماجراهای شاعری حسین منزوی از امشب (۱۵ اردیبهشت) تا ۲۱ اردیبهشت ماه در هفت قسمتِ ۲۰ دقیقه ایِ با روایت دوستِ نزدیكش بهروز رضوی در برنامه «كتاب شب» رادیو تهران پخش خواهد شد.
این روایت رادیویی بر مبنای كتاب «از عشق تا عشق»؛ یك گفت وگوی ناتمام با حسین منزوی به كوشش ابراهیم اسماعیلی اراضی و همینطور كتاب «از رنج تا شكنج»؛ یادنامه حسین منزوی به كوشش نازخند صبحی و هم دیگر منابع مربوط به شاعر، تنظیم رادیویی شده است.
بهترین شعرهای شاعر هم در این روایت به تناسب متن خوانده می شود؛ بعنوان مثال در لحظه هایی كه منزوی درباره جداییِ ناخواسته از همسرش سخن می گوید، شعری كه در این باره سروده، بازخوانی می گردد و غزل های نابِ دیگری كه هر كدام به مناسبتی سروده شده اند.
این برنامه با مدیریت گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران به تهیه كنندگی رضا قربانی و تنظیم رادیویی محمدباقر رضایی هر شب ساعت ۲۳: ۳۰ روی آنتن می رود كه در سایت ایران صدا و اپلیكیشن تلفن همراه رادیو قابل دسترسی است.
حسین منزوی در پاییز سال ۱۳۲۵ به دنیا آمد و در اردیبهشت سال ۱۳۸۳ بر اثر بیماری ریوی از دنیا رفت. او مدتی هم در رادیو برنامه سازی و نویسندگی می كرد و دوستان نزدیكش در رادیو، عمران صلاحی، محمدعلی بهمنی و بهروز رضوی بودند.1397/02/15
12:58:34
5.0 / 5
5181
تگهای خبر: كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه