تشریح وضعیت پاركینگ های نمایشگاه كتاب تهران

تشریح وضعیت پاركینگ های نمایشگاه كتاب تهران عطر و تن: مدیر كمیته حراست سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران از كاربری پاركینگ های اطراف مصلای تهران اطلاع داد و اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده هشت پاركینگ در اطراف محل برگزاری نمایشگاه كتاب تهران برای ناشران، كارمندان، اهالی رسانه و میهمانان ویژه در نظر گرفته شده است.


به گزارش عطر و تن به نقل از ستاد خبری و رسانه ای سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، مهدی سهل آبادی از برگزاری جلسه با شهردار و معاون حمل و نقل منطقه ۷ تهران برای كاربری پاركینگ های اطراف نمایشگاه كتاب اطلاع داد و اظهار داشت: بر مبنای هماهنگی های انجام شده پاركینگ شماره یك واقع در خیابان شهید بهشتی به سه قسمت تقسیم شده كه بخشی از فضای این پاركینگ در اختیار اتوبوسرانی قرار خواهد گرفت و تعداد ۳۰۰ پاركینگ برای ناشران تعبیه شده است. همینطور بخشی از این پاركینگ برا ی موتورسیكت ها در نظر گرفته شده است.
وی اضافه كرد: پاركینگ شماره ۳ نزدیك به مترو بهشتی هم برای تاكسی های تلفنی در نظر گرفته شده است. همینطور پاركینگ شماره ۶ كه در تقاطع خیابان قنبرزاده و خیابان شهید بهشتی قرار دارد بعنوان پاركینگ موتورسیكلت مورد استفاده قرار می گیرد. پاركینگ شماره ۲۵ هم كه در خیابان پاكستان واقع است بعنوان پاركینگ VIP و مختص میهمانان ویژه و تردد آن هاست.
مدیر كمیته حراست سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران اظهار نمود: همینطور پاركینگ شماره ۱۵ مصلا كه در خیابان قنبر زاده قرار دارد به دو بخش تقسیم شده است كه بخشی از آن بعنوان پاركینگ ناشران و بخش دیگر بعنوان پاركینگ تاكسیرانی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
سهل آبادی همینطور درباره پاركینگ خبرنگاران، كارمندان و مدیران هم اظهار داشت: این پاركینگ شماره ۱۹ در اتوبان رسالت قرار دارد. كارت پاركینگ اصحاب رسانه با استفاده از مدیر ستاد خبری و رسانه ای نمایشگاه كتاب در اختیار خبرنگاران قرار می گیرد.
وی با اشاره به پاركینگ های عمومی نمایشگاه هم اظهار داشت: یك پاركینگ عمومی در ضلع جنوبی مصلا قرار دارد. همینطور پاركینگ عمومی گلگشت برای اتوبوس های بین شهری و بازدیدكنندگانی كه از استان های دیگر برای حضور در نمایشگاه شركت می كنند در نظر گرفته شده است كه در اتوبان رسالت و نزدیك به سازمان فرهنگ و ارتباطات قرار دارد.
سهل آبادی خاطرنشان كرد: استفاده از پاركینگ ناشران صرفا با برچسب پاركینگ ناشران كه با استفاده از مدیران كمیته ها در اختیار ناشران قرار می گیرد قابل استفاده می باشد.
سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران با شعار «نه به كتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.1397/02/10
15:03:23
5.0 / 5
5828
تگهای خبر: كتاب , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه