معاون وزیر بهداشت تاكید كرد؛

مهم ترین اقدامات بهداشتی در سال ۹۷، بازنگری برنامه های سلامت

مهم ترین اقدامات بهداشتی در سال ۹۷، بازنگری برنامه های سلامت عطر و تن: معاون بهداشت وزارت بهداشت، مهم ترین برنامه پیش رو در سال ۹۷ را بازنگری و اجرای جامع برنامه های سلامت كشور عنوان نمود.


به گزارش عطر و تن به نقل از مهر، دكتر علیرضا رئیسی در پیامی ضمن تبریك فرا رسیدن سال نو به كاركنان حوزه بهداشت كشور، مهم ترین برنامه پیش رو در سال ۱۳۹۷ را بازنگری و اجرای جامع برنامه های سلامت كشور برای آحاد ملت شریف ایران عنوان نمود. وی تصریح كرده است: بدون شك زندگی با كیفیت، سلامت و شاد می تواند انسان هایی متخصص و مولد را بعنوان سرمایه هایی بی بدیل برای جامعه تربیت كند و این مهم مرهون ارتباط صحیح و تخصصی تیم بهداشت با عامه مردم است. معاون بهداشت در این پیام خاطر نشان كرده است: كارنامه بهداشت در سال پیش رو با استقرار و اجرای نظام پایش و ارزشیابی خدمات سلامت، اصلاح و توسعه برنامه پزشك خانواده و تكمیل پرونده الكترونیكی سلامت بیش از پیش خواهد درخشید.

متن كامل پیام نوروزی معاون بهداشت به این شرح است:

همكاران عزیزم

حلول بهار فرصت مغتنمی است تا به نشانه قدردانی دست تك تك خادمان حوزه بهداشت را بفشارم.

خداوند متعال را شاكرم كه امكان خدمت در عرصه گسترده بهداشت را براین بنده حقیر ارزانی داشت، باشد كه به شكرانه این نعمت الهی روح تازه ای از سلامت و نشاط را در كالبد ایران عزیز بدمیم.

بدون شك زندگی با كیفیت، سلامت و شاد می تواند انسان هایی متخصص و مولد را بعنوان سرمایه هایی بی بدیل برای جامعه تربیت كند. این مهم مرهون ارتباط صحیح و تخصصی تیم بهداشت با عامه مردم است.

مهم ترین برنامه پیش رو در سال ۱۳۹۷ بازنگری و اجرای جامع برنامه های سلامت كشور برای آحاد ملت شریف ایران است.

آنجا كه باروری سالم تا تولد نوزادی كامل پشتیبانی می گردد یا زمانیكه پرورش كودكان، نوجوانان و جوانان در سلامت روانی و اجتماعی و توجه به تغذیه سالم و آموزش سلامت مورد حمایت قرار می گیرد، آنجا كه از میانسالان بعنوان سرمایه های پرارزش اجتماع یاد می گردد و با انتشار بیماریهای نوظهور و بازپدید مقابله می شود، هر جا كه از كرامت سالمندان یاد شود و بیماریهای غیر واگیر با جدیت رصد می گردد تلاش های مجدانه و بی وقفه تمامی همكاران حوزه بهداشت در سراسر كشور نمایان می گردد.

این تلاش های خالصانه بدون تولید زیر ساخت های علمی و فناوری و بهره مندی از علوم روز میسر نیست.

امیدوارم در سال جدید با استفاده از تمام ظرفیت های علمی و تخصصی خود در مسیر تولید رضایتمندی ملت بزرگوار ایران بكوشید.

كارنامه بهداشت در سال پیش رو با استقرار و اجرای نظام پایش و ارزشیابی خدمات سلامت، اصلاح و توسعه برنامه پزشك خانواده و تكمیل پرونده الكترونیكی سلامت بیش از پیش خواهد درخشید. در این كارنامه برای تك تك شما عزیزان و سروران تكالیف و مسئولیت هایی متصور است كه جز با عشق و اراده شما به سرانجام نمی رسد.

در انتها برای همه مردم ایران سالی توام با سلامتی و سرشار از ایمان به خدا، افكاری سازنده، عملكردی شایسته، اراده ای آهنین و آینده ای روشن آرزومندم.

1397/01/04
21:51:07
5.0 / 5
4804
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه