عطرهای تقلبی را بشناسید

عطرهای تقلبی را بشناسید عطر و تن: اصغر سلیمی، نماینده مردم سمیرم در مجلس اظهار داشت: كنترل وضعیت بهداشتی عطرها و ادكلن های خارجی نیاز به ورود قاطع دستگاه های نظارتی دارد.


اصغرسلیمی درباره وضعیت فروش عطرهای تقلبی در كشور،گفت: دستگاههایی همچون تعزیرات باید با ورودقاطع به بازار از فروش عطرهای تقلبی به‌نام برندهای معروف جلوگیری كنند، زیرا برخی افراد با فروش عطرهای تقلبی در شرایطی سودهای كلان به جیب می زند كه سلامت مصرف كنندگان در این راستا در معرض تهدید قرار می گیرد.
 
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: شهروندان عطرهای غیراستاندارد را بویژه از دست فروشان تهیه نكنند زیرا با توجه به اینكه  از چگونگی و محل تهیه عطرهای تقلبی هیچ گونه اطلاعی در دست نیست، نمی توان  محتوای تولید این نوع  از عطرها را  از منظر سلامت تضمین كرد.
 
وی ادامه داد: فروش عطر و ادكلن در فرو شگاه ها نیز باید طبق شناسنامه قانونی بفروش برسد، زیرا امكان دارد برخی از سو استفاده كنندگان كالاهای قاچاق را  به‌نام محصول برند بفروش برسانند.
 
عضو هیئت رییسه كمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس یادآور شد: نرخ ، مكان تولید در قالب یك شناسنامه بهداشتی باید بر روی  اجناسی  همچون عطر و ادكلن درج شود تا بتوان مبدا تولید عطرهای  خارجی و داخلی  را  ردیابی كرد.
1396/04/14
23:28:53
5.0 / 5
5437
تگهای خبر: عطر , ادكلن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه