انتشار قابیل فراموش نمی گردد و توقف ممنوع

انتشار قابیل فراموش نمی گردد و توقف ممنوع کتاب های «قابیل فراموش نمی شود» نوشته زهرا امینی و «توقف ممنوع» نوشته حسن محمودی انتشار یافته اند.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، کتاب «قابیل فراموش نمی شود» نوشته زهرا امینی در ۱۹۰ صفحه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و با قیمت ۷۵ هزارتومان در انتشارات کتاب جمکران عرضه شده است.
در نوشته پشت جلد کتاب می خوانیم: با فکر کردن به اینکه ممکنست با سگ توی اتوبوس بیایند، روی صندلی سیخ می شوم. یعنی ایرانیها هم اندازه خارجی ها مجهز و به روز شده اند و سگ دیگر برایشان نجس نیست؟ حس می کنم تمام تنم سنگین شده است. انگار دارم باد می کنم، ولی نه مثل بادکنک. درست مثل یک زخم چرکی که دارد چرک می کند و باد می کند و بزرگ می شود و سنگین، آن قدر سنگین که نمی توانم از جایم تکان بخورم، که اگر تکان بخورم فقط چرک و خون گندیده می ریزد.
دندان ها توی هم قفل شده اند و فک پایینی هنوز تیر می کشد. پارچه نازک مانتو به پوست تنم چسبیده است. فرشته بیرون را نگاه می کند تا ببیند چه خبر است. شاید برای کشف اینکه من از کی می ترسم؟ حس می کنم آنقدر بزرگ شده ام که جا برای فرشته دارد تنگ تر و تنگ تر می شود.


همین طور کتاب «توقف ممنوع» نوشته حسن محمودی در ۱۱۲ صفخه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و با بهای ۴۲ هزار تومان در نشر یاد شده در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
در پشت جلد کتاب نوشته شده است: الان که در سال ۱۴۴۳ هستیم حدودا ۱۱۸۳ سال از غیبت آقایی که خداوند وعده قطعی آمدنش را داده است، می گذرد. این سال ها طولانی تر خواهد شد اگر من و شما همچنین که نشسته ایم، بنشینیم و فقط با زبان بگوییم «خدا کند که بیایی». از خود سوال کنیم: مگر ما چه نسلی هستیم، چه کرده ایم و چه تاجی بر سر داریم که امام، برای ما بیاید؟ اگر می خواست بیاید، چرا برای نسل های قبلی نیامد؟ آیا نباید تفاوتی اساسی با نسل های قبلی در خود ایجاد نماییم تا او بیاید؟ مهدی آمدنی است، اگر ما حرکت نماییم و زمینه ساز آمدنش شویم؛ حرکتی جهادی با تمام قوا و فقط برای رضای خدا. در سال ۱۳۵۷، سیدی بزرگوار قیام کرد و عطر روح افزای تشیع را در قسمتی از عالم به مشام جان های تشنه رساند، اما همین انقلاب که در مقایسه با انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) قطره ای است در مقابل دریا، بدون زمینه سازی و حرکت های جهادی، به پیروزی نرسید. مردم، و خصوصاً جوانان، شب و روز نداشتند. سر از پا نمی شناختند، دنبال نان و نام نبودند، فقط حرکت در امتداد آمدن رهبر و به سرانجام رسیدن قیام را مدنظر داشتند. چه خون ها که ریخته شد و چه صداها که به شکنجه بلند، اما ملت متحد شدند و در اطلاعات بی چون و چرا از رهبرشان ایستادگی نمودند. خداوند هم پیروزی را نصیب آنها کرد...

1401/04/30
17:40:04
5.0 / 5
274
تگهای خبر: عطر , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه