مدام در کتابفروشی ها

مدام در کتابفروشی ها به گزارش عطر و تن داستان بلند «مدام» نوشته پویه صمیمی منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، این داستان بلند در ۸۰ صفحه و با قیمت ۳۰ هزار تومان نشر خزه انتشار یافته است.
در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: هیچ را خیال کردن بهترین راه دیوانگی است. «مدام» داستان این خیال است، حکایت گم کردن زمان و جهت ها. جایی که روز گذشته و فردا یکی است و آدم ها و اتفاق ها تکرار هذیان گونه خاطراتند. هذیانی بی پایان. سرگیجه ای ناتمام.
در بخشی از این داستان بلند می خوانیم: «تو در آخرین پیغام هایت از بی جهت رفتنم گله کرده بودی. از این که چرا به خودم زحمت نوشتن چهار کلمه را نداده ام و من فکر می کنم شاید حالا وقت خوبی برای نوشتن باشد و باور کن که این، بار اول نیست که برایت می نویسم. پیش از این هم بارها نشسته ام، همه چیز را برایت نوشته ام و بعد به خودم آمده ام و دیده ام جای دیگری هستم و کلماتم در ناکجای دیگری جا مانده اند. با این وجود باز تلاش می کنم. منّتی سر تو نیست. من تنها دلخوشی روزگارم همین است. همین کلماتی که هر بار به مقصد تو معلق بین زمین و آسمان ناکجا قطار می شوند. هرچند که همواره نمی رسند.»
«مدام» چهارمین کتابی است که نشر خزه از زنان داستان نویس ایرانی منتشر می کند. پیشتر در چارچوب این کتاب ها رمان «خیابان هزاردرخت» و مجموعه داستان «گلی روی داشبورد» (هر دو از نسیم خلیلی)، همینطور مجموعه داستان «ناداستانی به نام زندگی» (فریبا خانی) انتشار یافته است.
منبع:

1400/06/15
20:10:26
5.0 / 5
231
تگهای خبر: زندگی , فروش , كتاب , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه