اعلام کتاب های برگزیده شورای کتاب کودک

اعلام کتاب های برگزیده شورای کتاب کودک به گزارش عطر و تن کتاب های برگزیده و شایان تقدیر سال ۱۳۹۸ از جانب شورای کتاب کودک اعلام می شود.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، شورای کتاب کودک هر سال با بررسی کتاب های حوزه کودک و نوجوان، آثاری را بعنوان برگزیده و شایسته تقدیر معرفی می کند.
در داوری سال گذشته، از بین آثار بررسی شده در میان ۱۱ گروه بررسی، در مجموع ۱۷ اثر پیشنهاد برگزیده و ۳۱ اثر پیشنهاد شایان تقدیر عرضه شدند.
در نهایت از بین آثار پیشنهادی، ۱۱ اثر بعنوان آثار برگزیده و ۲۲ اثر بعنوان آثار شایسته تقدیر انتخاب شدند.
جوایز در هشت بخش «داستان»، «دانش اجتماعی، زندگینامه، علوم و مرجع»، «هنر، بازی و سرگرمی»، «آثار الکترونیکی»، «تصویر»، «خردسال»، «ادبیات نمایشی» و «جایزه معصومه سهراب» معرفی می گردند.
به کتاب های برگزیده لوح و نشان ماهی سیاه کوچولو اهدا می شود.
جایزه معصومه سهراب با داوری گروه بررسی آثار دست نوشته بزرگسالان برای کودکان و نوجوانان به نویسندگان نوقلمی تعلق می گیرد که هیچ اثر چاپ شده ای نداشته باشند. این جایزه (لوح تقدیر) در مراسم اعلام جوایز شورای کتاب کودک به برندگان اهدا می شود.
بررسی آثار پیشنهادی گروه های بررسی سال ۱۳۹۸، به وسیله ۳۸ داور انجام شد که ۲۴ داور از شورای کتاب کودک و ۱۴ داور خارج از شورای کتاب کودک بودند.
معرفی جوایز سال ۱۳۹۸ شورای کتاب کودک در چارچوب کلیپ های کوتاه، چهارشنبه ۲۰ مردادماه در آپارات شورای کتاب کودک به نشانی https: //www.aparat.com/cbc1341 در دسترس علاقه مندان است.
1400/05/15
13:56:27
5.0 / 5
223
تگهای خبر: ادبیات , جایزه , زندگی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه