تمدید مهلت شركت در جشنواره تقدیر از مروجان كتابخوانی

تمدید مهلت شركت در جشنواره تقدیر از مروجان كتابخوانی مهلت مشاركت در هفتمین جشنواره تقدیر از افراد و گروه های مروج كتاب خوانی تا 20 آذرماه تمدید گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از دبیرخانه ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب، فراخوان هفتمین دوره این جشنواره نیمه مهرماه انتشار یافته بود و علاقه مندان تا آخر آبان ماه فرصت حضور در این رقابت را داشتند که باتوجه به استقبال فعالان و مروجان کتابخوانی، مهلت حضور در رقابت تا ۲۰ آذر تمدید گردید.
فعالان ترویج کتابخوانی می توانند مستندات فعالیت هایشان را جهت شرکت در این رقابت بوسیله پست الکترونیک moravejan.ketab@gmail.com و آیدی تلگرام به آدرس @moravejan1399 ارسال نمایند. همین طور علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه شبکه ترویج کتابخوانی به نشانیwww.bookpromotion.ir و وبگاه تقدیر از مروجان کتابخوانی www.moravejan.ir مراجعه کنند و یا با شماره های ۸۸۳۴۲۹۸۰ – ۸۸۳۴۲۹۷۹ تماس بگیرند.
بر طبق این گزارش، باتوجه به شرایط پیش آمده متاثر از کرونا بخش نگاه ویژه متوجه فضای مجازی و مروجان کتاب در حوزه های بهداشت و سلامت، کتاب درمانی، آموزشگران مروج کتاب (معلم، مربی، استاد)، مادران مروج کتاب، مبادله کنندگان کتاب های خانگی و خبرنگاران و روزنامه نگاران مروج کتاب است.
هفتمین دوره جشنواره مروجان کتابخوانی در شرایطی شروع شد که نه فقط ایران بلکه همه دنیا گرفتار کرونا شده و ماه هاست همه از هم فاصله می گیرند و شرط سلامتی دوری کردن از یکدیگر است، این درحالی ست که فعالیت ترویجی کتاب نیاز به دورهمی و ارتباط نزدیک دارد. البته در این دوره تکنولوژی و شبکه های اجتماعی به کمک آمده است؛ اگر سالهای پیش مروجان از دورهمی های شان در نقاط مختلف می گفتند این دفعه جمع ها ازراه دور و بوسیله تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و دیگر امکانات ارتباطی، شکل گرفته است. استفاده از شبکه های اجتماعی ارتباط ها را وسیع تر کرده و دیگر لازم نیست افراد هم محله یا هم کلاس و هم مدرسه باشند. از شروع قرنطینه و کرونا شاهد رابطه بیشتر افراد در منطقه های جغرافیایی متفاوت هستیم.
داوری این جشنواره در سه مرحله انجام خواهد گرفت؛ در مرحله اول، آثار رسیده از نظر همخوانی با فاکتورهای جشنواره ارزیابی خواهند شد و بعضی از آثار ریزش خواهند داشت. در مرحله دوم، شورای شبکه مروجان کشور به ارزیابی آثار پرداخته و در هر بخش، چند اثر شاخص و برتر را برای داوری نهایی مشخص می کند. در نهایت، داوری نهایی با ارزیابی داوران صاحب نظر و نخبه در حوزه های فرهنگی و ترویج کتابخوانی انجام شده و برگزیدگان نهایی مشخص خواهند شد.
جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی با هدف توجه و تحسین افراد، گروه ها، تشکل های مردمی و نهادهای غیردولتی دارای کارهای مؤثر و نوآورانه در زمینه ترویج کتاب خوانی بنیان نهاد شده است.1399/09/09
12:14:54
5.0 / 5
1386
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , تكنولوژی , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه