انتشار داستانی جنایی برای نوجوانان

انتشار داستانی جنایی برای نوجوانان داستان جنایی «نقاب سرخ» نوشته مهین منتظری برای نوجوانان منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، این کتاب در ۱۸۹ صفحه و با قیمت ۲۸ هزار تومان در نشر موج راهی بازار کتاب شده است.
مهین منتظری درباره «نقاب سرخ» می گوید: این اثر داستانی جنایی درباره فردی است که قربانیان خویش را به شیوه ضحاک ماردوش به قتل می رساند؛ «نقاب سرخ» روایتگر ماجراهایی است که بعد از قتل چندین نوجوان در شهر و سرقت مغز آنان رخ می دهد. وقتی پای مهرداد و دوستانش به این ماجراها کشیده شده و یکی از دوستانش قربانی این قتل ها می شود، ماجراهایی به دنبال هم رخ می دهند که خواننده را با خود به عالم جنایت و خیانت می برند. البته نویسنده در پرداخت این رمان از اسطوره عشق هم بهره گیری کرده است.
در بخشی از این رمان می خوانیم:
مهرداد خودش را روی روزنامه مچاله کرد و به سرعت خبر را خواند و بعد هم سرش را از پهلو به دیوار کنار کیوسک تکیه داد. روز قبل، قتل دیگری اتفاق افتاده بود و این دفعه پلیس به جزئیات داغ روی پیشانی و نقش مارها اشاره کرده بود و این که قاتل حتما به آیین شاهنامه و شیوهٔ ضحاک آشنایی دارد. مهرداد وقتی یادداشت خودش در دفترچه اش را توی خبر دید تاب تحمل انتظار کشیدن را نیاورد، قرارش با آقای یوسفی از یادش رفت و زنگ زد برای معین. صدای پچ پچش آن جا پیچید.
«روزنامه امروزو دیدی؟»
«نه، مگه چی نوشته؟»
«درمورد قتل روز گذشته...!»
پیشتر آثاری چون «تبر جادویی»، «لیوانی که کتاب شد»، «تاج شاهزاده تویی» و «داستان های نوجوان، آوای سورنا» از مهین منتظری انتشار یافته است.
منبع:

1399/08/14
14:33:04
5.0 / 5
1235
تگهای خبر: كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه