علی میرمیرانی خبر داد

انتشار سال هزار و سیصد و خستگی و مردان و زنان مردم آزار

انتشار سال هزار و سیصد و خستگی و مردان و زنان مردم آزار عطر و تن: علی میرمیرانی (ابراهیم رها) از انتشار كتاب صوتی «سال و هزار و سیصد و خستگی» و رمان طنز «مردان و زنان مردم آزار» آگاهی داد.


این نویسنده و طنزپزداز درباره انتشار این کتاب ها به ایسنا اظهار داشت: کار تولید کتاب «سال هزار و سیصد و خستگی» با گویندگی خودم چند ماه پیش تمام شده اما پخش نشده بود، تا این که چند روزی است از طرف انتشارات کتاب نیستان عرضه شده و در اپلیکیشن هایی مانند طاقچه هم گذاشته شده است. این کتاب به صورتی جلد دوم «به لهجه سپیدار» است اما در عین حال یک اثر مستقل نیز هست؛ به این معنا نیست که مخاطب حتما «به لهجه سپیدار» را شنیده باشد تا این کتاب را متوجه شود.
بگفته او، «سال هزار و سیصد و خستگی» برای کتاب صوتی نوشته شده و فقط نسخه صوتی از این کتاب وجود دارد. این کتاب یک نقد اجتماعی است.


علی میرمیرانی که با نام ابراهیم رها طنز می نویسد سپس اظهار داشت: کتاب طنز «مردان و زنان مردم آزار» هم تا آخر مهرماه در انتشارات روزنه منتشر می شود. در «چقدر خوبیم ما» با جامعه شناسی شوخی کرده بودم و در این جا با روانشناسی و بحث های روانشناختی در رابطه بین زن و مرد شوخی کرده ام؛ اگر «چقدر خوبیم ما» طنز جامعه شناسی بود این کتاب طنز روانشناسی است.
وی همینطور از توزیع چاپ هجدهم «چقدر خوبیم ما» در انتشارات مروارید آگاهی داد.
منبع:

1399/07/11
21:03:24
5.0 / 5
1427
تگهای خبر: كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه