آن سوی عشق و مستی منتشر گردید

آن سوی عشق و مستی منتشر گردید عطر و تن: بوشهر كتاب ˮآن سوی عشق و مستیˮ با نگاهی تازه به زندگی و آثار وحشی بافقی اثر نویسنده كنگانی منتشر گردید.


دکتر محمود ابراهیمی نویسنده، پژوهشگر و شاعر اهل شهرستان کنگان استان بوشهر بعد از سه سال تحقیق و بررسی کتاب "آن سوی عشق و مستی" که نگاه تازه ای به اشعار، افکار و زندگی وحشی بافقی است را به رشته تحریر درآورده است.
گفتنی است این کتاب پرارزش در ۷۶۰ صفحه و با ویراستاری دکتر حسن عبدالهی انتشار یافته است.
محمود ابراهیمی نویسنده این کتاب درباره این اثر عنوان کرد: برای تالیف این کتاب، مطالعه بیشتر از یکصد و ۶۰ کتاب مرجع و تحقیقات میدانی از بسیاری بزرگان شهرستان بافق و مطلعین این شهر را انجام داده ام.
وی اضافه کرد: این کتاب را خدمت فرهنگ دوستان کشور عزیزم ایران، تقدیم میکنم و امیدوارم مورد توجه عزیزان قرار بگیرد. از تمامی دوستانی که در این راه اینجانب را یاری نمودند تا این اثر نهایتا به شکل کنونی منتشر شود، کمال قدردانی را به عمل می آورم.
به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، تا کنون هفت کتاب با عناوین "شعله ای بر اندام شب" (مجموعه شعر)، "ساغری پر از رؤیا" (مجموعه غزل)، "می خواهم خودم باشم" (مجموعه شعر)، کوچه های روشن پرواز (مجموعه شعر)، "همزاد با دریا" (نگاهی جامع به تاریخ، جغرافیا، فرهنگ، اجتماع و اقتصاد شهرستان کنگان) تالیف به همراه دکتر حسن عبداللهی، "کنگان در راه تاریخ" تالیف به همراه دکتر حسن عبداللهی و "آن سوی عشق و مستی" (نگاهی تازه به اشعار، افکار و زندگی وحشی بافقی) توسط این نویسنده انتشار یافته است.
سرفصل های کتاب آن سوی عشق و مستی عبارت است از: زندگی نامه و آثار، شهرستان یزد(دارالعباده)، شهر بافق دار الشجاعه- دیار نخل و آفتاب)، زادگاه، مکتب وقوع، سبک واسوخت، شعر در دوره صفوی، خلاصه ای از مثنوی های وحشی بافقی، مقایسه مضامین عاشقانه در اشعار عطار، حافظ، مولوی با وحشی بافقی، مضامین شعری، استادان وحشی بافقی، شاگردان، همروزگاران، وحشی بافقی از دیدگاه سخنوران، مورخین و تذکره نویسان پیشین، وحشی بافقی در گفتار سخنوران، اساتید و نویسندگان معاصر، تخلص وحشی بافقی، شاعرانی که (وحشی) تخلص کرده اند- ممدوحین و ستودگان وحشی بافقی- مرثیه ها و سوگواری ها، نامه به دلدار، تنها اثر منثور وحشی بافقی، هجویات و مهاجات، مسافرت ها، خانواده، مرادی بافقی (برادر وحشی بافقی)، درگذشت وحشی بافقی و آرامگاه او- منتخب اشعار مولانا وحشی بافقی- تصاویر و...
علاقه مندان میتوانند برای تهیه این کتاب پرارزش با شماره های 09122401282 و 09173735177 تماس بگیرند.
منبع:

1399/07/04
12:17:08
5.0 / 5
1412
تگهای خبر: زندگی , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه