سیاه و سفید ویترین های مجازی

سیاه و سفید ویترین های مجازی به گزارش عطر و تن گاهی ناامید و گاهی امیدوارشان می كند، در ایام تعطیلی به كمك شان می آید اما گاهی هم آفت جان شان است. حضور كتابفروشی ها در فضای مجازی، ویترینی كه آنها را از مرزها فراتر می برد، گاهی روزگارشان را سیاه می كند و گاهی سفید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، زمان زیادی از روزهایی که باید برای پیدا کردن کتاب دل خواه مان خویش را به هیاهوی خیابان انقلاب و گاهی کتابفروشی های پراکنده خیابان کریمخان می رساندیم نگذشته است. روزهایی که بزرگ ترین رسانه تبلیغاتی کتابفروشی ها، ویترین های گاها غبارگرفته شان بود و کتاب دوستان خیلی وقت ها بی آن که حتی کتابی بخواهند، با چشم هایی که کتاب های پشت ویترین را دنبال می کرد، پیاده رو را طی می کردند. برخی هم البته هدفمندتر به تماشای کتابفروشی ها می رفتند، یک یا چند کتابفروشی برای آنها در سطح شهر پاتوق دیدن و گاهی هم خریدن کتاب های تازه و حتی گفتگو با دوستان شان بود.
اما حالا یک کلیک برای رسیدن به دورترین کتابفروشی شهر و حتی جهان کافی است؛ فضایی که ساعتهای زیادی از زندگی مان را به خود مشغول کرده است، ما را بگونه ای دیگر به میان کتاب ها می برد.
کتابفروشی «شکسپیر» در رشت که به تازگی تعطیل شد

1399/06/02
20:11:47
5.0 / 5
1702
تگهای خبر: زندگی , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه