گزارشی از طرح تابستانه كتاب

گزارشی از طرح تابستانه كتاب مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه خانه كتاب و ادبیات ایران با ارائه گزارشی از طرح تابستانه كتاب، اظهار داشت: 83درصد از كل فروش طرح تابستانه كتاب 99 متعلق به استان های غیر از تهران است.


به گزارش عطر و تن به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، رجبعلی سالاریان - مدیر روابط عمومی این موسسه - با بیان این که با سپری شدن یک هفته از آغاز طرح تابستانه کتاب، ۲۵۰هزار و ۱۵۷ نسخه کتاب به مبلغ ۹میلیارد و ۴۵۱میلیون و ۹۸۸هزار و ۶۸۶ تومان به فروش رسیده است، اظهار نمود: در این طرح، تابحال استان تهران ۱۷درصد از کل فروش را به خود مختص کرده است و استان های اصفهان، خراسان رضوی و فارس هر کدام به ترتیب، ۱۱، ۱۰ و ۷درصد کل فروش در طرح تابستانه کتاب را از آن خود کرده اند.
او اضافه کرد: تنها ۱۵درصد از تعداد کتاب های به فروش رفته در چهاردهمین دوره یارانه حمایتی از کتابفروشان از طرف ۱۱۹ کتابفروش تهرانی عضو طرح تابستانه کتاب به فروش رفته است. کتابفروشی های این استان توانسته اند ۳۷هزار و ۵۴ نسخه کتاب به مبلغ یک میلیارد و ۵۹۸میلیون و۴۳۷هزار و ۲۴۳ تومان در بازه زمانی یک هفته از اجرای این طرح بفروشند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با بیان این که ۸۵ کتابفروش فعال استان اصفهان نیز توانسته اند در این دوره از طرح، ۱۰درصد از ۲۵۰هزار نسخه کتاب به فروش رفته در این طرح تابستانه کتاب را به خود اختصاص دهند، اظهار نمود: این استان با ۸۵ کتابفروشی سهم ۱۱درصدی کتابفروشی های عضو طرح را به نام خود ثبت کرده است.
سالاریان درباره مشارکت کتابفروشی های استان خراسان رضوی در طرح تابستانه کتاب هم اظهار داشت: ۲۷هزار و ۳۳۰ نسخه کتاب به مبلغ ۹۴۳میلیون و ۶۳۹هزار و ۶۴۸تومان از طرف ۸۰ کتابفروشی در اختیار خریداران کتاب قرار گرفته است.
او در آخر اظهار داشت: علاقه مندان و خریداران کتاب تا ۳۰ مردادماه فرصت دارند با مراجعه به کتابفروشی های عضو طرح تابستانه کتاب که اطلاعات و لیست آنها به تفکیک هر استان در سایت tarh.ketab.ir ثبت شده است، کتاب های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان را با یارانه ۲۰ درصدی خریداری کنند.
1399/05/25
13:54:54
5.0 / 5
1830
تگهای خبر: ادبیات , سایت , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه