تمدید مهلت جشنواره كتاب سال دانشجویی

تمدید مهلت جشنواره كتاب سال دانشجویی عطر و تن: فراخوان بیست و هفتمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی تا 15 مردادماه تمدید گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، دانشجویان مولف و مترجم فرصت دارند تا ۱۵ مردادماه سال جاری آثار خودرا به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی ارسال نمایند.
بر طبق این فراخوان، دانشجویان تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی دانشگاهی و طلاب مقاطع تحصیلی سطح ۲ و ۳ می توانند آثار خودرا به تعداد نامحدود و بر طبق شرایط ذیل در شش گروه اصلی شامل فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی و دامپزشکی، هنر و معماری و بخش ویژه به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
بر این اساس، همزمانی دوره تحصیل دانشجو با زمان چاپ و انتشار اثر، دارا بودن مشخصات عمومی کتاب برای اثر منتشرشده، داشتن اعلام وصول از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتشار کتاب در ابتدای سال ۹۷ تا اختتام ۹۸، ثبت نام اینترنتی، ارسال دو جلد از کتاب به دبیرخانه و ارسال نسخه ای از متنِ زبان اصلی آثار ترجمه شده، همچون شرایط شرکت در جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی است.
همین طور دانش آموختگانی که حداکثر یک سال بعد از فارغ التحصیلی، کتاب خودرا در بازه زمانی مورد اشاره (۹۷-۹۸) به چاپ رسانده اند نیز می توانند در جشنواره شرکت نمایند.
کتاب های الکترونیک ارسال شده به دبیرخانه جشنواره نیز باید دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هولوگرام باشند.
آثار دریافت شده بازگردانده نخواهند شد و به آثار برگزیده ای که توسط بیش از یک نفر تألیف یا ترجمه شده اند، فقط یک جایزه تعلق خواهد گرفت.
بر طبق این فراخوان، ناشران نیز می توانند آثار دانشجویی خودرا به همراه فرم ثبت نام اینترنتی، به دبیرخانه جشنواره کتاب سال دانشجویی ارسال نمایند. در آیین اختتامیه جشنواره از ناشرانی که برمبنای ملاک های دبیرخانه، بهترین شکل مشارکت را در انتشار آثار دانشجویی داشته ­اند، تجلیل خواهد شد.
همین طور در مراسم پایانی این جشنواره جوان ­ترین پدیدآورنده، مولف و مترجم معرفی و مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
بخش ویژه بیست و هفتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی به موضوعات مطالعات فرهنگی (شامل اقتصاد فرهنگ، سیاستگذاری فرهنگی، فرهنگ دانشگاهی)، لطمه های اجتماعی، اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی، مطالعات رسانه، مدیریت بحران و اخلاق حرفه ای اختصاص دارد.
این جشنواره هر سال همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در فضای دانشگاهی کشور، شناسایی و پشتیبانی از دانشجویان نوقلم و صاحب اندیشه، معرفی و تجلیل از ناشران فعال در زمینه آثار دانشجویی و تقویت بنیه علمی دانشجویان برگزار می گردد.
علاقه مندان می توانند بعد از ثبت نام بوسیله سامانه اینترنتی به آدرس www.isba.ir، دو نسخه از اصل اثر را به همراه فرم ثبت نام اینترنتی به آدرس پستی دبیرخانه جشنواره در تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک۷۲، صندوق پستی: ۱۱۶۳-۱۳۱۴۵ سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس بگیرند.
منبع:

1399/05/02
23:49:12
5.0 / 5
2005
تگهای خبر: اینترنت , پزشك , جایزه , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه