انتشار آیینه ها را باور كن

انتشار آیینه ها را باور كن به گزارش عطر و تن مجموعه داستان «آیینه ها را باور كن» نوشته محمدحسن ارجمندی منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، این مجموعه داستان كه شامل ۲۴ داستان است در ۱۲۱ صفحه با شمارگان ۲۲۰۰ نسخه در انتشارات كتاب نیستان راهی بازار شده است.
"سرسره بادی"، "مقصر كیه؟"، "فلفل"، "مراقبت"، "قرص كاكائویی"، "بیا!"، "بخشیدمت"، "دیگه دوستت ندارم"، "قول های بچه گانه"، "آبروداری"، "خوابگاه امن"، "می اظهار داشت: می تونم اما"، " ولی من دوستت دارم"، "خطاكار عزیز"، "درد دندان"، "تخم مرغ آب پز"، "ترس از دوری"، "آخر دنیا"، "عذرخواهی زبانی"، "قرص نعنایی"، "بستنی دیگه چیه؟" مگه نگفتم چیزی از كسی نگیر، "حلقه اشك"، "بشین غذاتو بخور" و "دوگانگی" داستان های این مجموعه هستند.
در معرفی ناشر آمده است: نویسنده در این مجموعه تلاش داشته تا به بهانه بیان خاطرات خود از بزرگ شدن فرزندش، نكاتی اخلاقی و فرهنگی را در موقعیت های مختلف داستانی روایت كند. همه داستان های این كتاب با موضوعی واحد نوشته شده اند. در واقع شاید بتوان اظهار داشت كه مقصود اصلی نویسنده از نگارش این خاطرات، تبیین مفاهیمی اخلاقی در مواجهه با موضوعاتی است كه همه انسان ها در گروه های سنی متفاوت با آن دست و پنجه نرم می كنند. مراقبت خداوند از انسان ها مانند مراقبت پدر و مادر از فرزندانشان است و در این كتاب این رابطه را برپایه رابطه خود با فرزندش روایت كرده است.
در بخشی از داستان «دیگه دوستت ندارم!» می خوانیم: «خانه ما مثل محل فیلم برداری یك فیلم سینمایی شده بود كه برداشت اول سكانس مربوطه مورد تایید كارگردان قرار نگرفته و كار به برداشت های مجدد كشیده شده بود. ریحانه هم مثل بازیگری بود كه وظیفه داشت بر مبنای فیلم نامه ای كه خود نوشته بود، صحنه را به هم بریزد. این چنین بود كه او خانه را به هم می ریخت و ما مثل عوامل صحنه با تایید سكانس از جانب كارگردان، صحنه را به حالت نخست برمی گردانیم. خانه را مرتب می گردیم و ریحانه باز آنرا به هم می ریخت. برداشت های مجدد، بارها و بارها تكرار می شد و ما هر بار با درجات عصبانیت مختلف، بازسازی صحنه فیلم برداری را انجام می دادیم…"
1399/01/27
14:55:14
5.0 / 5
2845
تگهای خبر: خواب , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه