رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كاشان:

مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر در راه انتظار تمدید گردید

مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر در راه انتظار تمدید گردید به گزارش عطر و تن اصفهان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كاشان اظهار داشت: با عنایت به شیوع كرونا در كشور، مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره شعر ˮدر مسیر انتظارˮ تا ۲۰ فروردین ۹۹ تمدید گردید.میثم نمكی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: علاقه مندان به شركت در اولین جشنواره شعر در راه انتظار می توانند آثار خویش را تا ۲۰ فروردین به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند. همینطور زمان برگزاری آیین پایانی جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی اضافه كرد: اولین جشنواره شعر "در مسیر انتظار" با هدف ترویج فرهنگ مهدودیت و معرفی آن به نسل جوان در چارچوب شعر كلاسیك و با مبحث مهدویت و انتظار به همت گروه فرهنگی مذهبی لبیك و انجمن شعر مذهبی و با مشاركت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كاشان برگزار می گردد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كاشان، اظهار داشت: شاعران آئینی با الهام گرفتن از دو مبحث مهدویت و انتظار می توانند آثار خویش را به دبیرخانه این جشنواره به نشانی كاشان، بلوار شهیدان خاندایی و فرهنگ سرای مهر ارسال نمایند.

نمكی اضافه كرد: فرهنگ مهدویت، عنصر حركت آفرین، امیدآفرین، تزریق روح تلاش و نشاط در جامعه است كه دریچه ای رو به آینده ای روشن دارد، پس باید این فرهنگ در جامعه بخصوص در نسل جوان و نوجوان تبیین و ترویج شود.
1399/01/14
14:03:07
5.0 / 5
3177
تگهای خبر: جشن , جشنواره , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه