اهدای نشان های لاك پشت پرنده در 12 اسفند

اهدای نشان های لاك پشت پرنده در 12 اسفند عطر و تن: نشان های طلایی، نقره ای و ویژه هشتمین دوره «لاك پشت پرنده» 12 اسفند 1398 به كتاب های برگزیده اهدا می شود و از یك كتاب مهم كودكان كه در چند دهه پیش انتشار یافته است، یاد می شود.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا برمبنای خبر رسیده، نامزدهای نهایی دریافت نشان های طلایی و نقره ای لاك پشت پرنده از میان كتاب هایی كه در سال ۹۷ با امتیاز پنج یا شش لاك پشت به لیست راه یافته اند، انتخاب می شوند.
نشان ویژه به چهره های معتبر و پیشكسوت كتاب كودك و نوجوان كه كارهای موثری در زمینه كتاب كودك داشته باشند، اهدا می شود.
كتاب یاد بخش دیگری از آیین اهدای نشان های لاك پشت پرنده است كه در آن از یك كتاب مهم و موثر كودكان و نوجوانان كه در دهه های پیش انتشار یافته و دارای كیفیت مطلوب است و به معیارهای لاك پشت پرنده نزدیك است، یاد می شود.
برمبنای معیارها و اصول لاك پشت پرنده، كتاب های داوران برای دریافت نشان بررسی نمی گردد.
امسال نشان های طلایی و نقره ای هشتمین دوره لاك پشت پرنده از میان ۹ نامزد نهایی انتخاب می شوند و روز دوشنبه ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۸ساعت ۱۸ در فروشگاه مركزی شهركتاب به نویسندگان، مترجمان، تصویرگران و ناشران كتاب های برگزیده اهدا خواهند شد.
علاوه بر اهدای نشان های نقره ای و طلایی لاك پشت پرنده، از سی ودومین لیست لاك پشت پرنده هم رونمایی و جشن امضایی با حضور نویسندگان، تصویرگران و مترجمان این كتاب ها برگزار می شود.
این مراسم با حضور نویسندگان، تصویرگران، مترجمان و ناشران كتاب های كودك و نوجوان و خانواده ها و كودكان و نوجوانان برگزار می گردد و ورود برای عموم آزاد است.
منبع:

1398/12/01
22:14:56
5.0 / 5
4459
تگهای خبر: جشن , فروش , كتاب , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه