سیاری مطرح كرد؛

اجرای طرح ملی پرونده نویسی كودكان بستری در بیمارستان ها

اجرای طرح ملی پرونده نویسی كودكان بستری در بیمارستان ها به گزارش عطر و تن مدیر گروه كودكان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، اظهار داشت: اصلاح مستند سازی و پرونده نویسی بیماران بستری و بهبود مشاوره بیماران بستری در بخش بعنوان طرح ملی مطرح است.به گزارش عطر و تن به نقل از مهر، علی اكبر سیاری، به معرفی و توضیح پروژه های تدوین شده در این گروه آموزشی پرداخت و اضافه كرد: گروه كودكان حامی و پشتیبان برنامه تحول آموزشی در دانشگاه است و خویش را پیشرو در این امر می داند و از ایده تفكر مشترك در جهت شناخت مشكلات و یافتن چاره برای آن استقبال می كند.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون تعداد اعضای هیئت علمی این گروه شامل ۹۲ متخصص و فوق تخصص است، خاطرنشان كرد: اعضای این گروه علاوه بر اقدامات درمانی و بهداشتی آموزش ۹۹ دستیار تخصصی، ۴۶ دستیار فوق تخصصی، ۵۹ انترن و ۷۱ دانشجو را در هشت مركز بیمارستانی و دو مركز بهداشتی بر عهده دارند.
مدیر گروه كودكان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، اضافه كرد: این گروه فراگیران را در سه جبهه زندگی خردمندانه، با كیفیت بهتر و سالم تر، كسب دانش و مهارت و توانایی لازم برای عرضه خدمات سلامت و موفقیت در آزمون ها و كمك به سالم و شاد زیستن مردم آماده می كند.
سیاری به تشریح محورهای تصمیم گیری و تصمیم سازی برنامه تحول آموزش گروه كودكان پرداخت و اضافه كرد: پس از تشكیل جلسات نظرخواهی از منتخبین اعضای هیئت علمی گروه كودكان، دستیاران، كارورزان و كارآموزان و تدوین برنامه استراتژیك گروه جلسات هفتگی گروه با حضور مدیر گروه و تعدادی از اعضای هیئت علمی تشكیل و كار گروه ها تعیین شد.
وی درباره برنامه طرح تحول آموزشی گروه كودكان اظهار نمود: با استفاده از اسناد و مدارك عملكرد دستیاران در سال های گذشته یك جدول ۳۶ موردی مشكلات، چاره، مسئول پیگیری و زمان اجرا عرضه شد.
مدیر گروه كودكان در ادامه ضمن توضیح درباره پروژه های برنامه تحول آموزشی گروه كودكان، خاطرنشان كرد: برخی از این پروژه ها همچون ارزشیابی صلاحیت بالینی دستیاران، استاد راهنمای دستیاران، اصلاح برنامه كوریكولوم آموزشی سه ساله دستیاران، اصلاح رفرنس های آموزشی كوریكولوم آموزشی برنامه دستیاران كودكان، اصلاح مستند سازی و پرونده نویسی بیماران بستری در بیمارستان و بهبود مشاوره بیماران بستری در بخش بعنوان طرح ملی مطرح است.
وی همینطور پروژه های تحول برنامه آموزشی كارآموزان، كارورزان، دستیاران، دستیاران فوق تخصصی و پروژه توانمندسازی اعضای هیئت علمی را از دیگر پروژه های برنامه طرح تحول آموزشی گروه كودكان عنوان نمود.

1398/10/17
16:48:18
5.0 / 5
4542
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه