پویشی برای بازسازی یك كتابخانه عمومی

پویشی برای بازسازی یك كتابخانه عمومی به گزارش عطر و تن مجمع ناشران انقلاب اسلامی از ناشران، كتاب فروشان و صاحبان آثار برای مشاركت در بازسازی كتابخانه تفكر شهریار دعوت كرده است.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا بر مبنای خبر رسیده، در جریان ناآرامی های آبان ماه، كتابخانه عمومی «تفكر» شهرستان شهریار به صورت كامل در آتش سوخت. حالا مجمع ناشران انقلاب اسلامی از تمامی ناشران، نویسندگان و كتاب فروشان دعوت كرده تا با پیوستن به پویش بازسازی این كتابخانه، به یكدیگر دست یاری دهند.
در این فراخوان آمده است: به دنبال خسارت های وارده به اماكن عمومی به دنبال ناآرامی های بعد از افزایش قیمت سوخت، كتابخانه تفكر شهریار هم با ۱۳هزار جلد كتاب گرفتار آتش سوزی شد. این اتفاق باعث محروم شدن مردم آن منطقه از خدمات و دسترسی به كتابخانه عمومی شده است. اخیراً روند بازسازی این كتابخانه با كمك های مردمی شروع شده است. مجمع ناشران انقلاب اسلامی از اهالی فرهنگ و كتاب دوستان، ناشران، كتاب فروشان و نویسندگان دعوت كرده تا با اهدای كتاب و تجهیزات مورد احتیاج به این كتابخانه عمومی در چارچوب یك پویش، روند بازسازی و تجهیز آنرا سرعت بخشند.
طی هماهنگی انجام شده با نهاد كتابخانه های عمومی، مجمع ناشران انقلاب اسلامی به آدرس تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۲ فروردین، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاك ۱۴۰، كدپستی: ۱۳۱۴۶۷۳۸۸۴ كتاب های اهدایی را جمع آوری می كند. همینطور شماره تلفن ۰۹۳۳۶۳۷۰۰۳۳ برای هماهنگی و دریافت كمك ها پاسخگوی ناشران، كتاب فروشان و صاحبان آثار جهت شركت در این پویش خواهد بود. هشتگ #آباد_بمان_ایران در شبكه های اجتماعی هم برای اطلاع رسانی این حركت فرهنگی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
در ایام اخیر نهاد كتابخانه های عمومی كشور از علاقه مندان برای كمك به بازسازی این كتابخانه دعوت كرده است در حوزه های عمرانی، جمع آوری كتاب های اهدایی، تأمین تجهیزات شامل قفسه، میز و صندلی مشاركت كنند. این نهاد همه كتابخانه های عمومی كشور را بعنوان پایگاه جمع آوری این كمك ها معرفی كرده و شماره حساب ۲۶۷۷۲۱۰۰۹ به نام انجمن كتابخانه های عمومی شهرستان شهریار، نزد بانك تجارت را برای جمع آوری كمك های نقدی اعلام نموده و از علاقه مندان خواسته در فیش های واریزی عبارت «كمك به بازسازی و تجهیز كتابخانه تفكر» را قید و تصویر آنرا به ایمیل ravabetomoomi@tehranpl.ir ارسال نمایند.
علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی به نشانی mananashr.ir رجوع كنند.1398/09/25
20:14:26
5.0 / 5
4794
تگهای خبر: تجهیزات , خدمات , فرهنگ , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه