برگزاری مراسم پایانی كتاب سال دانشجویی

برگزاری مراسم پایانی كتاب سال دانشجویی به گزارش عطر و تن مراسم پایانی بیست و ششمین جشنواره ملی «كتاب سال دانشجویی» سه شنبه ۲۸ آبان ماه برگزار می گردد.


به گزارش عطر و تن به نقل از روابط عمومی انتشارات جهاددانشگاهی، مراسم اختتامیه این جشنواره روز سه شنبه، ۲۸ آبان ماه، از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۲ در دانشگاه تهران، دانشكده علوم پایه، سالن شهید دهشور برگزار می گردد.
در این دوره ۵۱۸ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده كه برپایه رای هیات داوران، هفت اثر بعنوان برگزیده و ۱۴ اثر شایسته تقدیر انتخاب شده است.
همینطور از مجموع آثار رسیده، ۳۴۱ اثر تالیف و ۱۷۶ اثر ترجمه است و بیشترین آثار ارسالی در گروه علوم انسانی با ۲۰۱ اثر و گروه علوم پزشكی با ۱۸۴ اثر است.
در این مراسم از سیدمصطفی محقق داماد، استاد دانشگاه شهید بهشتی، عضو فرهنگستان علوم و مولف و مترجم آثار در زمینه حقوق بعنوان خادم كتاب و از فرزاد میرشكاری موسس كتابخانه فاطمه ها، بعنوان فعال حوزه كتاب و كتاب خوانی تجلیل خواهد شد.
جشنواره كتاب سال دانشجویی هرساله همزمان با هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در فضای علمی و دانشگاهی كشور، جلب همكاری و حمایت ناشران حوزه دانشگاهی، به منظور چاپ آثار دانشجویی، تقویت بنیه علمی دانشجویان و شناسایی و پشتیبانی از دانشجویان نوقلم و صاحب اندیشه برگزار می گردد.
این جشنواره از جانب سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با حمایت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مؤسسه خانه كتاب، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و سازمان جهاددانشگاهی تهران برگزار می گردد.
بیست وششمین جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی با شعار «حال خوش خواندن» همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته كتاب جمهوری اسلامی ایران، ۲۸ آبان ماه برگزار می گردد.

1398/08/14
23:08:09
5.0 / 5
4345
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه