گزارش جدید نشان می دهد؛

افزایش مرگ جوانان آمریكایی به سبب قتل و خودكشی

افزایش مرگ جوانان آمریكایی به سبب قتل و خودكشی عطر و تن: بر اساس گزارش جدید دولت فدرال آمریكا، نرخ مرگ ناشی از خودكشی و قتل در میان افراد رده سنی 10 تا 24 سال در آمریكا در حال افزایش می باشد.به گزارش عطر و تن به نقل از مهر، طبق آمار مركز ملی سلامت آمریكا، نرخ خودكشی در افراد جوان رده سنی ۱۰ تا ۲۴ سال بین سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۷، ۵۶ درصد افزایش داشته است.
محققان دریافتند نرخ خودكشی در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷، سالانه ۷ درصد افزایش داشته درحالیكه بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۳، سالانه ۳ درصد افزایش داشته است.
به گفته پژوهشگران، نرخ قتل در میان افراد ۱۰ تا ۲۴ سال بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷، ۱۸ درصد افزایش داشته است.
«سالی كرتین»، سرپرست تیم مطالعه، در این زمینه می گوید: «مرگ و میرهای تصادفی نظیر سوانح رانندگی، اووردوز مواد و غرق شدن، همچنان علت اصلی مرگ در این گروه سنی هستند. اما مرگ های ناشی از خودكشی و قتل دقیقا پس از آن قرار گرفته و در حال افزایش هستند.»
به گفته پژوهشگران، نمی توان یك علت را عامل افزایش این مرگ های خشونت آمیز دانست و احیانا تركیبی از چندین فاكتور در این زمینه موثر هستند.
محققان اذعان می كنند جامعه در مجموع عصبانی تر و كم طاقت تر شده است كه همین مسئله در افزایش نرخ خودكشی و قتل تاثیر گذاشته است.
محققان شاخصهای موثر دیگر را بیماری های روانی دوری كودكی، قرارگیری در معرض خشونت، مشكلات رابطه ای، سوءاستفاده از كودكان، و دسترسی به سلاح های مرگبار عنوان می كنند.


منبع:

1398/07/30
19:14:36
5.0 / 5
4537
تگهای خبر: بیمار , بیماری , سلامت , مرگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه