كتاب جدیدی از ابوتراب خسروی منتشر گردید

كتاب جدیدی از ابوتراب خسروی منتشر گردید عطر و تن: كتاب تازه ابوتراب خسروی با نام «حاشیه ای بر مبانی داستان» منتشر گردید.


به گزارش عطر و تن به نقل از ایسنا، این كتاب جزء آثار نظری ابوتراب خسروی درباره داستان و داستان نویسی است كه در ۱۴۴ صفحه و با قیمت ۱۹۰۰۰ تومان در نشر نیماژ منتشر و به بازار كتاب عرضه شده است.

در معرفی ناشر از این كتاب آمده است: كتاب «حاشیه ای بر مبانی داستان» شامل یك مقدمه و ۱۵ فصل با نام هایی همچون «شكل نوشتن»، «خیال»، «ماهیت داستان»، «موضوع روایت»، «زاویه دید»، «چگونگی شكل گیری داستان»، «گفت وگو در داستان» و... است كه می تواند برای علاقه مندان به داستان و داستان نویسی مفید باشد.


همچنین در قسمتی از نوشته پشت جلد كتاب «حاشیه ای بر مبانی داستان» آمده است: ابوتراب خسروی بی اغراق تاثیرگذارترین رمان ها را در كارنامه ادبی خود داشته و توانسته است فرم های بدیع و روایت های خلاقانه ای در داستان ها و رمان هایش ارائه كند و چه كسی بهتر از نویسنده ای تا بدین پایه مجرب برای انتقال تجربه های نغز داستان نویسی اش. بایست دقت كرد كه خسروی صرفاً نظریه پرداز نیست كه گزاره های غیرعملی و انتزاعی صادر كند؛ او رمان نویسی است بسیار موفق و در عین حال مسلط بر نظریه های ادبی و اگر درباب مبانی داستان نویسی حاشیه پردازی و نظرورزی می كند بطور دقیق مابه ازاهایش را می شناسد و می تواند خواننده را پابه پا راهبری كند تا با مداقه هایش تصویری روشن، یگانه و راهگشا از جهان داستان و داستان نویسی به دست دهد...
پیش تر هم كتاب دیگری در همین زمینه با نام «در حاشیه ی داستان» به قلم ابوتراب خسروی در همین نشر انتشار یافته بود.
منبع:

1398/04/06
11:10:16
5.0 / 5
4685
تگهای خبر: كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
عطر و تن
atrotan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر و تن محفوظ است

عطر و تن

عطر و اودکلن و لباس مردانه و لباس زنانه